Skocz do zawartości

Gramofon AT-LPW30TK


MichuWu

Recommended Posts

Witam.

Zamierzam kupić gramofon, wybór padł na Audio Technica AT-LPW30TK. Wiem, że ma wbudowany przedwzmacniacz. Nie posiadam rozbudowanego sprzętu audio w domu, żadnych kolumn, wieży stereo itp. Dysponuję głośnikiem BOSE Soundlink10, ma wejście audio -port AUX.

Czy na dobry początek, będzie to działać jeśli podłączę kablem 2xczincz-mini_jack gramofon do głośnika bose?

W przyszłości planuję kupić zewnętrzny przedwzmacniacz, coś typu NANO LP-1 https://www.tophifi.pl/gramofony/przedwzmacniacze-gramofonowe/real-cable-nano-lp-1.html

Tylko nadal nie wiem, czego mi będzie brakować, żeby grało. Mam dwie przyzwoicie grające i  działające kolumny od starej rozwalonej wieży. Ale ich przecież nie podepnę pod ten wzmacniacz, prawda? Szukam po googlach i nie znajduje, jak to się podłącza, a od strony technicznej nie ogarniam. A nie chcę iść w grube pieniądze.

 

Jeśli ktoś pomoże, naprowadzi - bardzo dziękuję

Edytowano przez MichuWu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichuWu  poczytaj w dziale analog, dużo jest o gramofonach.

Dla mnie gramofon musi być bez przedwzmacniacza, portów USB i innych bajerów, bo dla mnie nie jest to gramofon, tylko odtwarzacz płyt winylowych. 😁

Gramofon musi mieć możliwość kalibracji oraz wymienny headshell.

A przedwzmacniacz gramofonowy mam zewnętrzny.😁

Pozdrawiam

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...