Skocz do zawartości

Co zamiast cxa60


Łukasz Słomka

Recommended Posts

Cześć i czołem. Posiadam kolumny dali grand coupe. Kawał mebla z lat 90. Jak wychodzily ich cena była koło 10k. Do tego mam podpięte Cambridge  cxa60. Źródło Chromecast audio po optyku. Miałem wcześniej Ampli Pioneera. Zauważyłem jedno. Na każdym sprzęcie podkręcam maksymalnie wysokie tony i bas również tylko trochę mniej(tak tak. Wiem. Bardzo to audiofilskie) Chyba lubię efektowne granie skrajami pasm. Lubię mocno wysunięty wokal z wycofana średnica. Jaki wzmacniacz zamiast cxa może mi to zaoferować ? Slucham dużo jazzu. Dodam że przez jakiś czas miałem cxa80 ale on  nie wniósł dużo lepszego. Grał bardzo porównywalnie do cxa60. Wydaje mi się że potrzebuję wzmacniacza który nie jest neutralny tylko dodaje coś od siebie. Z góry dziękuję za opd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Zdecydowanie szukasz brzmienia ostrzejszego. Jeśli chciałbyś zrobić krok do przodu to Creek Evolution 100a byłby dobrym rozwiązaniem. Jest to brzmienie dynamiczne i bardzo szczegółowe. Góry jest na prawdę sporo i masz jeszcze dodatkowy ÈQ. 
Być może problem leży po stronie kolumn i warto byłoby posłuchać Focal Aria, Audiovector QR5 czy PMC. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Cześć,
Zdecydowanie szukasz brzmienia ostrzejszego. Jeśli chciałbyś zrobić krok do przodu to Creek Evolution 100a byłby dobrym rozwiązaniem. Jest to brzmienie dynamiczne i bardzo szczegółowe. Góry jest na prawdę sporo i masz jeszcze dodatkowy ÈQ. 
Być może problem leży po stronie kolumn i warto byłoby posłuchać Focal Aria, Audiovector QR5 czy PMC. 

Dziękuje bardzo. To jest jednak zakres cenowy nieosiągalny dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...