Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz?


Krzysztof1990

Recommended Posts

Witam,

Na wstępie przepraszam jeśli zadam jakieś głupie pytania, ale jestem typowym Januszem jeśli chodzi o audio. 

Obecnie posiadam soundbar Samsung n550 + satelitki swa-8500s. Jak na mój pokój (ok 14m kw z czego odległość od głośnika do kanapy to 2.8m) wydawało mi się ok. Wiem jakie jest nastawienie do takiego sprzętu, stąd pomysł czy nie spróbować czegoś innego. Dostałem ostatnio od kolegi 2 kolumny canton le 102. Nie wiem jak one grają w mieszkaniu, ponieważ nie mam pod co je podłączyć. Nagłaśniały wcześniej mały lokal, który był większy od mojego pokoju. Tu padają moje pytania.

Czy jakiś wzmacniacz plus te kolumny dadzą lepsze efekty niż ta listwa? Audio ma służyć mi głównie jako głośnik tv (nie mogę znieść tych głośników w tv), ale też często puszczam muzykę z laptopa/telefonu. Jaki wzmacniacz pasowałby do tych kolumn? Fajnie jakby była opcja puszczania muzyki przez bluetooth. Dobrze, żeby było wyjście na subwoofer jakbym kiedyś wpadł na pomysł że brakuje mi basu.

Budżet mój to tak max 1000zl. Może to być używany sprzęt.  

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...