Skocz do zawartości

Czy warto Consono 35 Mk3 Power Edition


rutek024

Recommended Posts

Witam,

Posiadam obecnie amplituner Onkyo TX-NR686 oraz głośniki Onkyo SKF-558 + SKC-391 + SKR-558 + sub SKW-558

Myślę o zakupie Consono 35 Mk3 Power Edition "5.1-Set", budżet mam na te głośniki do 2000zł.

Czy polecacie jakiś inny zestaw ? Od razu dodam, że Satelity i głośnik centralny mają być mniej więcej takich rozmiarów. Nie mam miejsca na kolumny stojące.

Główne zastosowanie to filmy.

Pytanie czy odczuje zmianę przy tym zestawie teufel ? Czy w ogóle warto zmieniać te głośniki ?

Załączam podgląd salonu. Na czerwono zaznaczyłem umieszczenie satelit. Odległość widza od kanapy do przednich satelit to ok 4,5m

Powierzchnia salonu z aneksem kuchennym 38m2.

b5110fc021fa297amed.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rozmiar musiałby być taki jak w Teufel to  Heco Ambient 5.1 byłyby dobrą opcją zapewniając brzmienie dynamiczne z efektem przestrzenności. 
Teufela podejrzewam, że mało osób słyszało w tym Piotr z S4Home ale od wielu klientów słyszałem nie najgorsze opinie więc warto byłoby chociaż posłuchać. 
Staramy się nie bombardować forum w każdym temacie udając eksperta od wszystkiego ale musimy w końcu posłuchać i ocenić samemu kolumny Teufel, bo faktycznie marketing jest bardzo dobry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...