Skocz do zawartości

kolumny


lukasz_pro

Recommended Posts

witam,dziś udałem sie do komisu i pan miał nie pozornie "nie agresywne" kolumienki icon_eek.gif na prawade były średnich rozmiarów i powiedziałem czy może je włączyć i zapytałem ile kosztują powiedział że 2 k za 2 sztuki (po miał pare icon_razz.gif ) pytałem o firme o on powiedział że dragon audio czy jakoś tak i że to chyba japońska firma ale jak je włączył to mnie zatkało wysokie były przecudowne i średnie też a bass...... kolumny miały niskotonowe po bokach na dole ok 25cm tz miały chyba więcej icon_mrgreen.gif dla mnie są zajebiste !!! i pan jeszcze powiedział że ma za słaby wzmak do nich icon_twisted.gif lekko mnie zatkało.czy ktoś zna tą firme ?? jeżeli się pomyliłem to mnie poprawcie icon_biggrin.gif

PS : nie znam modelu icon_sad.gif

pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL przejrzałem całą stronkę i tych kolumn nie znalazłem ;/ , moze ich chwilowo nie mają....... nie mam pojęcia ale wiem że są dość chude 3 drożne są srebrne i mają niskotonowe na dole po bokach ok 25-30cm średnicy może ktoś wie o co mi chodzi albo koleś się pomylił z firmą

znalazłem ale tylko obrazek i to chyba te i jeszcze mają niskotonowe do srodka po bokach i bass-reflex od spodu icon_smile.gif





edit posta : te kolumny to chyba jamo s 606 ale nie jestem pewien

DSC01446.jpg

Edytowano przez RoRo
Proszę korzystać z opcji „EDYTUJ” by uzupełnić swoją wypowiedź – zamiast dodawać kolejne posty...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dziś chciałem iść jeszcze raz icon_smile.gif ,jak wrócę to powiem wam co to za kolumny ale raczej będe znał tylko firmę a nie model (wpisze firmę w google grafika i znajdę icon_razz.gif )

pełna nazwa : dragon audio "żelazny wojownik" pewnie było napisane iron warior ;p waga ok 40 kg - 42kg (nie mniej niż 40 kg ) mam nadzieje że ktoś sie wypowie icon_biggrin.gif



Edit: http://www.dragon-audio.com/ to chyba nowość jest sami zobaczcie icon_smile.gif Edytowano przez RoRo
Proszę korzystać z opcji „EDYTUJ” by uzupełnić swoją wypowiedź – zamiast dodawać kolejne posty...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz pro - ponizej lista kolumn podlogowych Dragon Audio:

http://www.dragonaudio.de/Home/index.php?s...d180c1.38736954

Sä, nie "iron warrior, tylko "steel fighter": icon_biggrin.gif

http://www.dragonaudio.de/Home/index.php?s...32c6e7.58986633

Jesli chcesz, moge napisac maila do tej firmy i dowiedziec sie czegos konkretniejszego o tym modelu, napisz tylko, co dokladnie chcesz wiedziec.

Dragon Audio
76571 Gaggenau
Luisenstr. 41
Deutschland

Fon: 07225-790830
Fax: 0721-151513522
e-Mail: info@dragonaudio.de
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Audio, kolumny podlogowe

moc maksymalna 2*350 W
moc nominalna 2*180 W
wysokotonowy 25 mm
sredniotonowy 2*13 cm
basowy 2*13 cm (widoczne sä 2 glosniki, chodzi raczej o srednio-niskotonowe, w sumie 2 po 13 cm)
woofer (wg. mnie, rzeczywisty basowy) 25 cm
zakres 20-22000 Hz
impedancja 4 - 8 Ohm
efektywnosc 89,5 dB
kolor srebrno-czarny (lakier fortepianowy)
wymiary (wys., szer, glebokosc) 123cm * 18cm * 43cm
waga sztuki 28 kg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybucjä (jesli tak to mozna nazwac) Dragon audio w Polsce zajmuje sie Michal Jakubowski (mjakubowski007@gmail.com). Obudowy kolumn wykonane sä z plyty MDF, budowa to wlasny projekt i firmowe rozwiäzania techniczne Dragon Audio ( wiecej informacji nie otrzymalem). Zalecany wzmacniacz to Marantz od 2x 80W RMS.

Nowa strona www firmy, to www.DragonAudio.eu
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...