Skocz do zawartości

Wzmacniacz stereo z Main In


Awake

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Od dłuższego już czasu stoję przed trudnym wyborem. Szukam wzmacniacza stereo, który posiada niezależne wejście Main In, tzn. takie, które nie jest łączone zworką z wyjściem Pre Out, a jest dodatkowym wejściem na które można przełączyć się używając jedynie pilota / przycisku na froncie. Kwota do 2500 zł.

Poza tym nie chcę żadnych bajerów, komunikacji przez Wi-Fi, itp.

Póki co znalazłem dwa modele:
- PIONEER A-40AE-B
- ONKYO A-9130

Choć nie wiem, czy powinienem wspominać o drugim, bo są problemy z dostępnością.

Czy jest na rynku coś jeszcze, co mogłoby mnie zainteresować?

Skąd akurat takie wymagania? Wzmacniacza będę używał do słuchania muzyki i w połączeniu z projektorem do oglądania filmów. W przyszłości chciałbym dokupić również amplituner KD i dodatkowe głośniki, dlatego właśnie potrzebne mi wejście Main In. Wzmacniacz stereo będzie wtedy częścią kina domowego i będzie służył do napędzania kolumn frontowych, i niezależnie od amplitunera do słuchania muzyki z innego źródła.

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Edytowano przez Awake
Uzupełnienie informacji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musical Fidelity M2Si - cena ok. 4000 zł
Harman-Kardon HK 990 - cena ok. 5500 zł

Ze sprzętem tak już jest, że zawsze znajdzie się coś lepszego. Mam również świadomość, że od tanich rozwiązań nie można spodziewać się cudów. Jednak nie bez powodu podałem budżet w jakim chcę się zmieścić - 2500 zł. Dlatego bardzo proszę, nie proponujcie sprzętu który się w nim nie mieści, bo i tak go nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, seba3002 napisał:

Cyrus one, audiolab, atoll. Niewiele ponad budżet ale może warto rzucić okiem. Na portalch aukcyjnych do wyrwania w Twoim budżecie. 

Cyrus One wygląda obiecująco.

11 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Frytki do tego? 

Po co ta ironia? Znalazły się już trzy modele, które spełniają kryteria, więc są one realne. A Twoja wypowiedź nie wnosi niczego wartościowego do konwersacji.

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Nieco wyżej cenowo masz Cyrus One, Audiolab 6000a czy Musical Fidelity M3si. Jeśli byłaby taka możliwość to oczywiście zapraszam na odsłuch w naszym salonie. 

Temu pierwszemu przyjrzę się bliżej. Audiolab i Musical Fidelity to już zdecydowanie za drogie sprzęty. Z możliwości odsłuchu u Was nie skorzystam, bo mam za daleko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Awake napisał:

Po co ta ironia? Znalazły się już trzy modele, które spełniają kryteria, więc są one realne. A Twoja wypowiedź nie wnosi niczego wartościowego do konwersacji.

Ok, nie wiedziałem że Cyrus One ma main in. Słuchałem, podobał mi się. W tej cenie trudno będzie o coś lepszego

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...