Skocz do zawartości

Yamaha R-S202D vs R-N303D


Michał Wiśniewski

Recommended Posts

14 godzin temu, Kubad napisał:

Takie buczenie przy wyłączeniu występuje przez przez parę sek czy jak? Słyszałeś to odrazu  po zakupie czy po jakimś czasie.

występuje cały czas. Amplituner kupiłem we wtorek, używany 1,5 roku, stan wizualny idealny, nigdy nie był na gwarancji, tak przynajmniej zapewniają mnie fachowcy z tophifi z Warszawy, gdzie amplituner był kupiony. Generalnie żadnych problemów z nim nie ma, tylko to buczenie mnie zastanawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przed chwila bylem ponasłuchiwać swojej rn602 i u mnie jest kompletna cisza, czy jak wyłączę z pilota czy z przycisku na ampli to cisza. Może aktualizacja softu pomoże (pewnie nie) albo jedź i niech wymienią na inny egzemplarz, chyba dali jakąś gwarancję. Kiedy miałbym ją w sypialni i spać przy takim buczeniu to trochę słabo. 

Edytowano przez pablo83gt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem 602 pod inne gniazdko, gdzie nic innego nie było wpięte, amplituner solo, bez głośników. Później zrobiłem to samo z 402 i efekt ten sam, ciche piszczenie, ale to trzeba było przyłożyć ucho blisko obudowy na wysokości transformatora, żeby to usłyszeć w dzień. W nocy wiadomo, łatwiej wychwycić. Także trzeba zapomnieć o "problemie" i nauczyć się z nim żyć 😉😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pablo83gt napisał:

Przykładałem i nic nie słychać, może masz bardziej wyczulony słuch. Jeśli na 602 i 402 jest tak samo to może jest to typowe i jeśli ledwo słyszalne to nie ma co szukać dziury w całym.

Słuch raczej mam jak 90% społeczeństwa, przy czym zakładam, że pozostałe 10% jest głuchych 😉 Nie jestem audiofilem, ale wyczulony słuch to chyba faktycznie mam, bo nawet zegarek chowam na noc do szuflady, gdy leżał na komodzie to przez jego cykanie nie potrafiłem zasnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...