Skocz do zawartości

Wzmacniacz do stereo


lukaszoo

Recommended Posts

Witam wszystakich, jako że mój lecimy wzmacniacz się poddał i nie wydobywa już dźwięku, prosil bym o doradzenie jakiegoś wzmacniacza. 

Posiadam kino domowe Denon 3312 z wyjściem PRE-OUT i tak też chciał bym to podpiąć aby fronty z kina były zasilane przez wzmacniacz. 

Kolumny jakie posiadam to magnat supreme 2002. Dźwięk będzie puszczany z tv spotify. 

Muzyka jakiej słucham ogólnie wszystkiego oprócz metalu. Choc głównie hip hop i pop.

Jeśli chodzi o dźwięk nie lubię dźwięku analitycznego , zbyt natarczywych wysokich tonów, za to niskie tony jak najbardziej. Przykładowo miałem do tej pory wzmacniacz kenwood ka 880d i dźwięk jak dla mnie był ok ,dużo lepszy niż z amplitunera denon 3312 choć mogę powiedzieć że w denonie bas był taki bardziej masywny  (taki jakiś cięższy, bardziej odczuwalny )

Cena jaka mogę dać za wzmacniacz jest to 600zl glownie zalezy mi aby byl pilot.

Mam do kupienia wzmacniacz NAD C350 ma pilot cena ok 600zl tylko pytanie takie czy ten wzmacniacz dobrze się zgra z moimi magnatami supreme 2002 ? Na temat wzmacniaczy nad czytałem sporo pozytywnych opinii.

Początkowo chciałem yamahe ax500 ale brak pilota, oraz yamaha gra tak jakoś wydaje mi się że analitycznie.

Podsumowując to co napisałem 

Wzmacniacz do 600 zł najlepiej z pilotem i wejściem dźwięku abym mógł podpiąć go z denonem avr3312. Kolumny jakie posiadam to magnaty supreme 2002

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomasz Ryba napisał:

Mam te magnaty podłączone do yamahy rx-v461 i grają naprawde dobrze. One podobno muszą mieć mocny wzmacniacz ta yamaha ma chyba 105W na kanał. Używke powinieneś kupić do 600zł spokojnie

Ooo dzięki za odpowiedź, ale podana przez Ciebie yamaha to amplituner, a ja szukam wzmacniacza stereo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...