Skocz do zawartości

Porada


Krzysiek Dziubek

Recommended Posts

Witam. 

Proszę o poradę. Chciałbym dobrać pierwszy sprzęt stereo,najlepiej używany, z możliwością późniejszej rozbudowy o gramofon. 

Pomieszczenie ok 25-30 m kwadratowych. 

Było by dobrze, jakby dało się podłączyć też telewizor, ale nie jest to priorytet. 

Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet?

Nie piszesz nic o dźwięku, jakieś preferencje?

Muzyka jakiej słuchasz?

Słuchałeś czegoś? Jakiegoś sprzętu audio, zestawów?

Masz jakiś sprzęt audio?

Co będzie źródłem? Pliki, CD?

Rozumiem, że gramofon zostawiasz na później? Przygotuj budżet na sam gramofon i akcesoria od 1k -2k. 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o preferencje muzyczne, to słucham zróżnicowanej muzyki. Od rocka, przez triphop (downtempo) po polski rap sprzed 20 lat. 

Jeśli chodzi o źródła dźwięku, to najbardziej zależy mi na gramofonie. Mam sporo winyli od rodziny i nie chce się ich pozbywać. Radio też może być, ale nie musi być sieciowe. 

Kiedyś miałem zestaw stereo z amplitunerem technics, kolumnami Tonsil Altus 70W.Ale to było już dawno i nie pamiętam jak brzmiały. Więc chciałbym zacząć od początku. 

Z racji tego, że w domu nie mam żadnego sprzętu grającego jestem skazany na telefon i słuchawki. 

Budżet ograniczony, dlatego chciałbym kupować stopniowo. Na początek mam 1000 zł i zastanawiam się, czy znajdę jakiś dobry, używany wzmacniacz za taką kwotę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...