Skocz do zawartości

PianoCract 470 + B&W 607


Jacunkie

Recommended Posts

Pianocraft kosztuje 1919zł + 1700zł za podstawki.

Czy 100zł rabatu za zestaw to dużo czy mało to sam musisz ocenić. Jeżeli będziesz kupował osobno to zawsze będzie miał fabryczne głośniki Yamahy. Na allegro same głośniki ktoś kupił za 379zł więc jeżeli udałoby Ci się je tak samo lub podobnie sprzedać to szału Ci nikt nie zaproponował jeśli chodzi o cenę za zestaw.

Cena za B&W 607 poniżej 1000zł była już blisko rok temu więc to też nie jest tak, że nagle jest mega promocja i wyprzedaż zalegających i schodzących modeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jack Frost napisał:

Pianocraft kosztuje 1919zł + 1700zł za podstawki.

Czy 100zł rabatu za zestaw to dużo czy mało to sam musisz ocenić. Jeżeli będziesz kupował osobno to zawsze będzie miał fabryczne głośniki Yamahy. Na allegro same głośniki ktoś kupił za 379zł więc jeżeli udałoby Ci się je tak samo lub podobnie sprzedać to szału Ci nikt nie zaproponował jeśli chodzi o cenę za zestaw.

Cena za B&W 607 poniżej 1000zł była już blisko rok temu więc to też nie jest tak, że nagle jest mega promocja i wyprzedaż zalegających i schodzących modeli.

Dzwonilem po paru sklepach, trochę poczytałem o tym, podobno Yamaha ma średniej jakości głośniki... Byłem na odsłuchu kompletu PianoCraft 670, mi się podobało, ale ja jestem żółtodziób, nie porównywałem z innym sprzętem. Chciałbym coś maksymalnie do 4 tyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jack Frost napisał:

To nie ma znaczenia czy są średnie czy nie. Jeśli chcesz inne do jednostki centralnej i coś już sobie upatrzyłeś to te fabryczne po prostu możesz dodatkowo sprzedać. Podaje Ci tylko jedną z możliwości i ewentualny argument aby Twój sklep zrobił Ci lepszą ofertę niż 100zł rabatu.

Czy jesteś w stanie polecić jakiś przed do 4 tyś? Komplet. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładanym budżecie masz wydajnego Cambridge Audio One, który świetnie zgrywa się z Heco Aurora 300, Q-Acoustic 3030i czy Polk Audio S20e. Heco zagrają najbardziej zrównoważonym dźwiękiem i przybliżą nieco średnicę. QA 3030i wyciągną więcej smaczków z nagrań ale w dalszym ciągu będzie to muzykalniejszy charakter.  Polk Audio zapewnią solidną podstawę basową oraz przestrzenną górę. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jacunkie napisał:

Dzwonilem po paru sklepach, trochę poczytałem o tym, podobno Yamaha ma średniej jakości głośniki... Byłem na odsłuchu kompletu PianoCraft 670, mi się podobało, ale ja jestem żółtodziób, nie porównywałem z innym sprzętem. Chciałbym coś maksymalnie do 4 tyś.

Nic dziwnego, że Piano Craft 670 brzmiał Ci lepiej niż 470, z oryginalnymi głośnikami różnica jest ogromna, ale też trochę mówi o Twoich preferencjach co do brzmienia. Głośniki od 470 i 570 to są tak naprawdę atrapy. Na forum znajdziesz sporo sugestii co do doboru kolumn do 670, mniej lub bardziej udanych... Zachęcam do posłuchania najczęściej przewijających się propozycji i podjęcia decyzji w oparciu o brzmienie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...