Skocz do zawartości

Topping E30 vs SMSL Sanskrit 10th MK2


helmut..

Recommended Posts

musisz szukac i obserwowac , zerknij na banggood.com
 
No tam faktycznie najtaniej i to z dostawą z Hiszpanii więc domyślam się że cło w tym przypadku nie będzie naliczone. Ciekawe jak z VATem. Nie mam konta na na banggood, ale to chyba nie problem.
Ciekaw jestem jak wypada porównanie tego Smsla z np nakładkami raspberry typu Allo Boss albo HiFiBerry DAC.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie jak widać

A co, zamówiłem sobie SMSLa Sankrit 10 mk2 na Banggood,dostawa z Hiszpanii. Helmut, płaciłeś coś dodatkowo poza tym co w sklepie? Mam na myśli cło i/lub VAT?

Zadowolony jesteś z tego Smsla? Opinie ma bardzo dobre. Zamówiłem Toppinga E30, ale chwilę po zamówieniu rozmowa ze sklepem i okazało się że sprzedał się, dlatego smsl.

2 stówki taniej niż topping tj za 410zl i w razie czego raczej bez straty da radę go sprzedać gdyby nie podszedł mi.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra, Helmut śpi od tygodnia więc sam sobie odpowiem na pytanie. Przyszedł DAC z Hiszpanii z magazynu Banggood i kurier po tygodniu mi go dostarczył. Nie było żadnych dodatkowych opłat VAT i cło. Tyle co dałem w sklepie czyli około 410zl to wszystkie koszty. W naszych sklepach około 700 PLN czyli nawet drożej niż Topping E30. Faktycznie tak trochę miękko, analogowo gra, tak jak w opisach użytkowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Wito76 napisał:

Dobra, Helmut śpi od tygodnia więc sam sobie odpowiem na pytanie. Przyszedł DAC z Hiszpanii z magazynu Banggood i kurier po tygodniu mi go dostarczył. Nie było żadnych dodatkowych opłat VAT i cło. Tyle co dałem w sklepie czyli około 410zl to wszystkie koszty. W naszych sklepach około 700 PLN czyli nawet drożej niż Topping E30. Faktycznie tak trochę miękko, analogowo gra, tak jak w opisach użytkowników.

MK2? Wiem że gdzieś sprzedawali MK1 pakowane chyba w pudełka MK2, jakaś chryja była... nie pokazywały w windows wyższych częstotliwości mimo instalacji sterowników

Sam bym może kupił  :D choć kolega ma go ze sklepu wPL za 700 i się wybieram do niego z Toppingiem E30 porównać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham Tidala a tam 44khz to max więc wszystko jedno mi. Nie mam gęstych plików.

MK2? Wiem że gdzieś sprzedawali MK1 pakowane chyba w pudełka MK2, jakaś chryja była... nie pokazywały w windows wyższych częstotliwości mimo instalacji sterowników

Sam bym może kupił   choć kolega ma go ze sklepu wPL za 700 i się wybieram do niego z Toppingiem E30 porównać

Dla mnie ciut za miękki ten DAC, szczegółowo nie powiem, piękna scena, stereofonia itd, ale przyzwyczaiłem się do innego DACa trochę ostrzejszego n, "brudniejszego".Niedługo spróbuję z innym wzmacniaczem może mi jednak podpasuje. Jakby co to chętnie wymienię się na E30.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...