Skocz do zawartości

Głośniki podstawki do Ampli Onkyo 609/607


Doniu99

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Przewaliłem sporo tematów opisujących amplitunery onkyo modele 509/607/609.
Z uwagi na to iz posiadam obecnie sprzet typu technics niski model 2 x 35 W kolumny New Mildton 200 po przerobce niskich tonow gdzie uzyto mocniejsze glosniki. A takze space86 w oryginale stan bardzo dobry wszystkich kolumn. Wiem ze za chwile sie znajda hejterzy tego sprzętu. Stąd po przeczytaniu kilku tematów i po przemyśleniach, sprzedam mildtony 200 a za te pieniadze chcialbym kupic jakies dobre podstawki typu quantum magnat 673. Przewaliłem cały internet i nikt takich głośników nie sprzedaje. Jedynie znalazłem 202 Magnat supreme. Wiem ze byl taki temat i byly one opisywane i z samego opisu i opinii innych bardziej pasowalyby mi te 673 natomiast ich miec nie moge. Chcialbym zatem zakupic jak w tytule amplituner 609 z mikro i pilotem w zestawie i na te chwile podlaczyc space86 natomiast do tego dodać inne kolumny np (własnie marzyłyby mi sie 673 magnat jednak ich nie ma) i pozostaja 202. Pytanie jak to będzie grało gdy dam na przód np magnaty a tył space86 (wiem ze to inna bajka jakości i dzwieku). Dlatego prosze was o porade. Pokój 14m2.
Na pewno ten sprzęt będzie podłączony do TV 43 c do niego konsola. Zatem 10 % gry 30 % filmy 60 % muzyka. Raczej ballady/blues/pop radiowy/. Bardziej dynamiczny bas czyste dzwieki.
Co do budżetu myśle ze pomijając wydane pieniadze na ampli onkyo 607/609( jesli znajde w dobrej cenie) to na głośniki ok 700 zł w gre wchodza używki. Na dzien dzisiejszy chcialbym zbudowac tylko zestaw 4.0 badz kupno jescze centralnego Magnat 252.

PS: Jakie różnice realne praktyczne mają te dwa modele jak w tytule 607/609 bo nie znalazlem typowego porównania. A mam mozliwosc zakupu 607 w dobrych pieniazkach natomaist juz na 609 niestety musze wydac troche wiecej.

Z góry dziękuje i przepraszam za chaos w opisie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...