Skocz do zawartości

Pierwszy kompaktowy zestaw stereo 3k 15m2


Marcinek

Recommended Posts

W oczekiwaniu na kolor PM7000N (od sprzedawcy nie mam konkretnej daty kiedy może być) wpadł mi do głowy pomysł z alternatywnym zestawem: AXA35 + CXN v2 🧐 

Zdaję sobie sprawę że jest to trochę 'orientalne' połączenie, ale po rabatach na AXA i CXN (jeden CXN jest już zakupiony do CXA60/CXC i wstawiony po środku, wygląd całości kwestia gustu :D) cena byłaby nieznacznie większa od Marantza. Jako plus takiego rozwiązania widzę możliwość wymienienia w przyszłości wzmacniacza na lepszy (np. CXA61/81) pod CXN. Kolory by się zgadzały, ramki już nie, dla mnie do zaakceptowania.

I tu pytanie do Was - czy takie połączenie ma w ogóle sens, czy lepiej czekać za PM7000N? Jeżeli ma to jakieś teoretyczne podstawy do zgrania się, to mogę wypożyczyć AXA, podpiąć pod CXN z F501 i potestować. A może ktoś ma jakieś doświadczenie odsłuchowe z takiej kombinacji? :D  

Kolumny tak jak wcześniej wspominałem zacząłbym od Audio Physic Classic 5, potem myślę o System Audio Saxo 40, jak oba rozwiązania nie przejdą to zabawa w podstawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcinek napisał:

W oczekiwaniu na kolor PM7000N (od sprzedawcy nie mam konkretnej daty kiedy może być) wpadł mi do głowy pomysł z alternatywnym zestawem: AXA35 + CXN v2 🧐 

Ja bym odpuścił takie rozwiązanie. Nie słuchałem co prawda axa 35 ale amplituner Cambridge axr100 (myślę, że to podobna klasa do tej 35ki) i wg mnie jednak Marantz to wyższa klasa. Natomiast jeśli rozważasz jeszcze inne wzmacniacze, to bardzo fajnie z audio physic classic gra Cyrus one. Do tego blusound i masz bardzo fajne, uniwersalne połączenie, które sam znam doskonale. No i moim zdaniem do piętnastu metrów spokojnie wystarczą monitory takie jak wyżej wspomniane audio physic classic.

Pozdrawiam, Sebastian. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...