Skocz do zawartości

Słuchawki w cenie ok 200zł


Recommended Posts

Szukam słuchawek w cenie ok 200zł (nie dysponuje wieksza ilościa) wcześniej uzywałem jakieś sony (w sumie to nawet nie pamiętam) kossy porta pro oraz akg 414 a ostatnio słucham troche na Grado SR 60. Najbardziej przypadły mi do gustu AKG i szukałem coś w tym temacie a konkretnie takie modele AKG K420P K 420 P, AKG K 430, AKG K 512. Mają one służyć przedewszystkim do łażenia po mieście i do jazdy komunikacja miejską, ale również do słuchania muzy w pokoju. Dzięki za pomoc z góry?!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kibic1 miales moze okazje odsluchac te AKG?
Tak sie zastanawiam jak one sie maja np. do tych denonow:
http://www.allegro.pl/item555827552_ah_p37...72_od_reki.html

Osobiście mam Sennheisery HD202 i w szczególności do miasta polecam te słuchawki - bardzo dobrze wyciszają, dzwięk całkiem przyzwoity, dobry bas.
Porównywałem również ze wspomnianymi Kossami... ciężko powiedzieć, które grają lepiej - kossy mają zdecydowanie inny bas, ale również dobry. Nie jest to konstrukcja zamknięta więc wyciszenie będzie przeciętne. Z drugiej strony zamknięte słuchawki męczą przy dłuższym słuchaniu.

Zarówno Kossy, jak i Sennheisery to przedział cenowy 100 - 120zł... więc do 200zł jest jeszcze troche zapasu, a tam między innymi wspomniane AKG i denony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...