Skocz do zawartości

Bowers & wilkins cm10s2 czy cm6s2 i subwoofer ?


Arkadiusz Bieliński

Recommended Posts

Witam potrzebuje pomocy mam wzmacniacz denon pma 1500ae i odtwarzacz multimedialny Denon DNP-800NE, wcześniej miałem kolumny podstawkowe bowers cm5 s2 , podobał mi się ich dźwięk ale  brakowało mi basu , więc   je sprzedałem  i zamierzam kupić trochę lepsze  kolumny do pokoju w kształcie kwadratu  około 24 m2,  i za bardzo nie wiem która opcja będzie lepsza do takiego metrażu .

Czy bowers cm10 s2 bez subwoofera  , czy może bowers cm6s2 i subwoofer firmy rel t5i lub t7i . 

Czy cm 10 s2 nie będą za duże do takiego metrażu ?  i czy nie wpłynie to niekorzystnie na dźwięk ? czy wzmacniacz denon pma 1500ae nie będzie do tych kolumn za słaby( cm10s2) ?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedz i pomoc .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcos napisał:

CM10S2 nie będą za duże, pod warunkiem że się zmaterializują. Byłem nimi zainteresowany parę miesięcy temu ale były nie do zdobycia, to model "archiwalny", bezpośredni następca to chyba 702 S2, też dobre.

Wiem że są ciężkie do zdobycia po poluje na nie już od ponad miesiąca , raz były do kupienia czarne ale niestety bardzo daleko od miejsca w którym mieszkam , więc zostały sprzątnięte mi z przed nosa , teraz mam drugie do kupienia ale niestety do 5 lutego mnie nie ma więc prawdopodobnie historia się powtórzy , ale mam nadzieję że trafię niedługo jakieś w dobrym stanie . 

Co masz na myśli pisząc zmaterializują ?

702 s2 tak jak piszesz to następca ale cena jest jeszcze raz taka co używane cm10s2 :)

Edytowano przez Arkadiusz Bieliński
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...