Skocz do zawartości

Yamaha RN 602 przerwany dźwięk


tommy9

Recommended Posts

Witam wszystkich ! to mój pierwszy post tutaj, mam taki problem posiadam Yamahę RN 602, muzyki słucham z płyt CD, z pendrive oraz serwera zewnętrznego i w momencie kiedy odtwarzam z tych dwóch ostatnich źródeł i sygnał jak wiadomo przechodzi przez wewnętrzny DAC Yamahy pojawiają się czasami przerwania. Dźwięk przerwania jest zależny od ustawionej głośności, na ekranie jest disconect i po chwili jest ok natomiast jest to bardzo uciążliwe i denerwujące tak jakby pojawiało się jakieś zakłócenie, dźwięk jest bardzo donośny i ma to samo natężenie. Nie wiem co jest przyczyną nigdzie nie widzę podobnego tematu, sprzęt jest na gwarancji. Miał ktoś podobny problem? albo czy ktoś wie co może być przyczyną ? może przetwornik C/A już sam nie wiem  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jeszcze jedna rzecz. Kwestia nieudanego firmware'u Yamahy. Na stronach Yamaha audio jest informacja, że znane są im problemy z przerywaniem dźwięku i że pracują nad rozwiązaniem problemu. Problem pojawił się na sprzętach Yamahy po ostatnich aktualizacjach. Możesz spróbować pobrać i wgrać starszą wersję firmware'u.

Edytowano przez greg235
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pablo83gt napisał:

Ale to nie ten model. Kolega ma R-N602.

Sprobuj sciagnac obecna wersje na pendraka i jesli sie uda to zainstaluj ja od nowa. Moze pomoze.

Już próbowałem, zainstalowałem z pendriva ponownie wersję 1.35 zakończyło się powodzeniem, ale po testach odsłuchowych znowu to samo, w ostateczności muszę go wysłać do serwisu jednak cały czas jeszcze kombinuję. Chyba że ktoś mnie poratuje i ma na dysku jakąkolwiek starszą wersję ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...