Skocz do zawartości

Dobre źródło dźwięku dla Xbox Series X


Krakoos

Recommended Posts

Witam, 

Szukam czegoś interesującego, do czego mógłbym podpiąć mojego Xboxa Series X, czyli 4K, 60Hz i HDCP 2.2. Niestety telewizor, który kupiłem niedawno nie wspiera DTS i wszystko musi iść przez dekoder. W tej chwili mam kino domowe z amplitunerem bez 4K więc ewentualnie mógłbym go wymienić, ale nowy musiałby spełniać powyższe wymagania. Znalazłem soundbar Yamaha YAS 207/209, wprawdzie bez HDR, ale przeżyję. Soundbar byłby w miarę dobrym rozwiązaniem, bo przeprowadzam się i nie chcę ciągać kabli do tylnych głośników. 

Co byście poradzili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Soundbar jest niestety ostatecznością. Nawet te spełniające wszystkie Twoje wymagania nie zagrają tak jak np. Topping MX3 + Heco Aurora 300. 

Soundbar jest wybierany jedynie gdy na prawdę nie ma żadnego pomysłu i miejsca na system stereo czy zestaw kina domowego. Jeśli wybór miałby paść na grajbelkę to spójrz na Polk Audio Magnifi Max ale pomyśl o kinie domowym/ systemie stereo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdaję sobie sprawę, że to ostateczność, ale wygląda na to, że będę się dość często teraz przeprowadzał, co oznacza różne rozmiary pomieszczeń i ciągłe pakowania. Do tej pory miałem starego Denona AVR-1912 z głośnikami Gale. Jakoś to grało, ale nie ma 4K, a moim priorytetem teraz jest konsola. 90% czasu spędzam na słuchawkach film chciałbym też jakiś czasem obejrzeć. Chciałbym to podpiąć tak, bym mógł spokojnie odtworzyć Blue-Ray z konsoli, a w tej chwili nawet tego nie mogę. Najlepszą opcją byłoby zmienić TV, ale też najdroższą. 

Co do soundbara Polk, to jest trochę za drogi dla mnie. Tyle samo wyszłaby mnie opcja zmiany TV. Przyznam się, że podczas szukania soundbara w ogóle ta firma nie zwróciła mojej uwagi. W moim budżecie jest co najwyżej POLK MagniFi 2. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...