Skocz do zawartości

Yamaha RN830+Klipsch r 820f jaki subwoofer


Grzegorz Szymborski

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam pytania jak w tytule. Całość gra jak dla mnie dobrze , ale odczuwam pewien niedosyt basu. Zastanawiam się nad subwooferem klipsch , żeby był taki jak kolumny. W opisach przy każdym jest napisane że do kina i do stereo. Jednak doczytałem już że nie do końca tak jest. Doradźcie mi który wybrać . Kasa jaką mogę wydać to 2 tyś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To połączenie właśnie tak gra. Zapewne brakuje ci niskiego mięsistego basu. 

Dodatkowo cała góra pasma przytłacza resztę. Moim zdaniem ślubem klipscha nie pomozesz. Nie mają modeli do stereo w takiej cenie.

Lepiej zrobisz jak wymienisz 820 na RP 8000. Jeśli musisz zostać przy klipsch.

Albo spróbuj używany sub rel lub velodyne.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ponieważ raz za dużo basu raz za mało, ale Ty słyszysz najlepiej czego brakuje. Więcej konkretnego basu można by z tych kolumn wydobyć stosując wzmacniacz, ale jest amplituner.

https://sklep.audiocolor.pl/produkt/velodyne-impact-12-subwoofer-aktywny/

https://audioplaza.pl/products/25549-velodyne-impact-10-subwoofer-salon-poznan?source=ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację , trochę kombinuję , ale po dłuższym słuchaniu po prostu czegoś mi brakuje. Tego co napisał Piotr , tego mięsistego basiku. A że jest możliwość poprawienia to pytam . Jak popróbuje kilku kolumn , będę się mógł wypowiadać na tym forum opisując moje wrażenia z odsłuchu , może komuś pomogę w doborze. Pozdrawiam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...