Skocz do zawartości

Budżetowy (1300zł) uniwersalny sprzęt audio


Fajfol

Recommended Posts

Dzień dobry,

Na wstępie zaznaczę, że nie jestem praktycznie zielony w kwestii sprzętu audio i dlatego prosiłbym o wyrozumiałość gdyby coś brzmiało banalnie lub nieprofesjonalnie.

Szybkie fakty: budżet 1300zł, sprzęt pod TV do muzyki i filmów, do pomieszczenia 15m2.

Mam obecnie TV 4K (z Androidem) ze standardowymi wbudowanymi głośnikami i chciałbym kupić sprzęt który wzmocni doznania zarówno z oglądania filmów jak i słuchania muzyki (Spotify). Do wydania mam 1300zł (raczej nie do przekroczenia), może to być sprzęt używany ale nie ukrywam, że zdecydowanie preferuje nowy (chociaż w tym budżecie to raczej marzenia ściętej głowy). Przez pewien czas rozważałem soundbar ale spotykałem się z opiniami, że w tej cenie każde głośniki zagrają lepiej. Dlatego zwracam się z prośbą do was o porady i a najlepiej konkretne propozycje co kupić.

Dodam jeszcze, że sprzęt będzie stał przy TV (telewizor stoi na wysokości około 1m ale głośniki mogą być na podłodze) w pokoju około 15 m2. TV jest pod ścianą, ustawiony w stronę oddalonej o dwa metry kanapy za którą również jest ściana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...