Skocz do zawartości

Wzmacniacz do kolumn Paradigm 9v7


cocos

Recommended Posts

  • Witam. Szukam wzmacniacza do kolumn Paradigm 9v7, obecnie jest u mnie Harman Kardon hk3490 cd hd990 i  mam niedosyt chęć zmiany. Ciepłe brzmienie i szybkie granie to mój kierunek. Muzyka która często u mnie gra to rnb, deep house, house itp, clubowe radiowe nuty. Chciałbym połączyć te kolumny z czymś rozsądnym spójnym, by zgrało się razem. Ostatnio patrzę na lampy ale może być integra. Na co zwrócić uwagę w jakim kierunku iść, cena do 3000 pln. Proszę o rade. 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli lubisz brzmienie muzykalne to polecam zwrócić uwagę na NAD C326BEE, Audiolab 6000a lub Magnat MR780. Magnat będzie najbardziej muzykalny, skupiający się na zakresie średnicy. Audiolab zapewni nieco dynamiczniejsze brzmienie z większą głębią oraz bardziej szczegółową górą. NAD będzie łagodny na górze i doda od siebie nieco miękkiego basu oraz przybliży średnicę. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2021 o 08:06, Q21 napisał:

Cześć,
Jeśli lubisz brzmienie muzykalne to polecam zwrócić uwagę na NAD C326BEE, Audiolab 6000a lub Magnat MR780. Magnat będzie najbardziej muzykalny, skupiający się na zakresie średnicy. Audiolab zapewni nieco dynamiczniejsze brzmienie z większą głębią oraz bardziej szczegółową górą. NAD będzie łagodny na górze i doda od siebie nieco miękkiego basu oraz przybliży średnicę. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Magnat mr780 podoba mi się i jest to opcja nr1.Ma Pan jakieś inne propozycje połączenia z tymi kolumnami tak by pokazały co potrafią. Jeszcze jedno co z cd pozostawić harmana hd990.Na koniec kable głośnikowe Melodika  mdc2250 to dobry wybór

Edytowano przez cocos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...