Skocz do zawartości

Prosze pomoc


Krzysiek1978

Recommended Posts

Witam mieszkam w Szocji.Od roku skomponowalem sobie pokoj dyskotekowy, wraz z dobrym oswietleniem z beamz ale sprzet naglosnieniowy mam slaby(amplituner Sony str dh500 i kolumny eltax)

Pokoj ma wymiary6*5*6*5 i jest pusty takze echo moze odbijac

Poszukuje amplitunera badz wzmacniacza plus kolumny

Oczekuje mocnego dzwieku i dobrego basu.

Sprzet tylko uzywany do bardzo glosnej muzyki na imprezy

Kolumny w przedziale 2000-3000tys i wzm/ampl do 2000tys

Jesli jest mizliwosc wysylki z Pl do UK(niewiem jak to teraz wyglada po berexit) to wzialbym z Polski jesli nie to tylko z rynku uk

Zalaczam zdjecia pokoju

prosze o porade

 

97417FF3-C56D-4F84-8694-E44742D07F57.jpeg

49E8DB76-0732-4B56-8F9B-EA2522CC0313.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Krzysiek1978 napisał:

Kolumny w przedziale 2000-3000tys i wzm/ampl do 2000tys

Kolumny w tym budżecie bym proponował te:
https://www.q21.pl/mbl-101-xtreme.html

A że są sporo poniżej założonego budżetu to powinno starczyć na te monobloki. Mają do tego też fajne pre:
https://www.audiofast.pl/pl/dan-dagostino/relentless

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, DudasDudek napisał:

Atakując "ekspertów", nie szukaj innej odpowiedzi. Zwłaszcza szukając kolumn za 2 miliony złotych.

Jeśli chodzi o amplituner to może szukaj używanej Yamaha RN803. Mocny z funkcjami sieciowymi. Z może Klipschem RP280f. Może być ostra góra, ale do takich klimatów może się sprawdzić.

Dzięki za normalną odpowiedz, wlaśnie rozważałem tą yamahe jak od wczoraj wczytałem się w forum

Oczywiście chodzilo mi o 2 i 3 tys zl i nie mialem zamiaru nikogo atakowac

Dnia 27.01.2021 o 19:55, Krzysiek1978 napisał:

Witam mieszkam w Szkocji.

Od roku skomponowalem sobie pokoj dyskotekowy, wraz z dobrym oswietleniem z beamz ale sprzet naglosnieniowy mam slaby(amplituner Sony str dh500 i kolumny eltax)

Pokoj ma wymiary6*5*6*5 i jest pusty takze echo moze odbijac

Poszukuje amplitunera badz wzmacniacza plus kolumny

Oczekuje mocnego dzwieku i dobrego basu.

Sprzet tylko uzywany do bardzo glosnej muzyki na imprezy

Kolumny w przedziale 2-3 tys zlotych i wzm/ampl do 2 tys zl

Jesli jest mozliwosc wysylki z Pl do UK(niewiem jak to teraz wyglada po berexit) to wzialbym z Polski jesli nie to tylko z rynku uk

Zalaczam zdjecia pokoju

prosze o porade

 

 

Poprawiona wersja zapytania xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od porządku. Jak oczekujesz, że ktoś Ci poświęci swój czas i wiedzę to warto by było, żebyś trochę się przyłożył do zdjęć i formy wypowiedzi którą tutaj zamieszczasz.

Jeśli Ty traktujesz innych tak niechlujnie, to nie licz na to że inni potraktują Ciebie inaczej. Szanujmy się nawzajem.

A za pajaca dziękuję. Jeśli w ten sposób tytułujesz osoby które jak piszesz, nie masz zamiaru obrazić, to pełen szacun.

Z mojej strony bez odbioru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co wqrwilem sie bo czlowiek prosi o pomoc, jest zlewany przez dwa dni i nagle dostaje wiadomosc, ze ktos odpisal.

Zadowolony wchodze na link a tu typ sobie szydere robi i wrzuca mi kolumny za 50tys zlotych i co mialem sie smiac??

Ja wiem, ze jest duzo na rynku na ebay-u ale jesli sie nie znasz na samochodach to czesci nie kupujesz i tak samo jest z audio, a kulumny ktore są tu na forach w Pl są o wiele tańsze niz w UK

Czytalem , ze ludzie sprowadzali z UK jakies kolumny i wzmacniacze bo sie oplacalo wiec napisalem na forum.

Moze ktoś życzliwe pomoże a nie będzie pajacował bo tak to trzeba nazwać

 

Przed chwilą, HQ150 napisał:

Ja bym zaczął od porządku. Jak oczekujesz, że ktoś Ci poświęci swój czas i wiedzę to warto by było, żebyś trochę się przyłożył do zdjęć i formy wypowiedzi którą tutaj zamieszczasz.

Jeśli Ty traktujesz innych tak niechlujnie, to nie licz na to że inni potraktują Ciebie inaczej. Szanujmy się nawzajem.

A za pajaca dziękuję. Jeśli w ten sposób tytułujesz osoby które jak piszesz, nie masz zamiaru obrazić, to pełen szacun.

Z mojej strony bez odbioru.

Zaczne od tego co było nie chlujnego w zdjeciach pomieszczenia??

Zrobilem foto dwoch ścian z przekrojem pokoju więc niewiem czego więcej oczekujesz?? Opisałem jaki sprzęt posiadam, czego szukam

Co do błędnej kwoty wpisanej, mogło się zdarzyć ale nie musisz odrazu szydery z tego robić. I uważasz, że to jest traktowanie nie chlujnie innych forumowiczów??  Bądz poważny okey??

Nie miałeś ochoty pomóc to po co sobie jaja ze mnie robisz? Chciałbyś, żeby z Ciebie ktoś tak pożartował np przy wymianie części w samochodzie bądz w czymkolwiek??

Czy to jest forum na dowcip roku czy ludzie szukają tu pomocy i odpowiedzi w jakiejś ważnej dla nich sprawie HQ150??

Robisz sobie szydere z ludzi a potem się dziwisz , że piszą Ci że pajacujesz

Ogarnij się człowieku, nie chcesz to nie pomagaj nikomu a szyderke zatrzymaj sobie w domku

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój w takim pustym stanie nie nadaje sie do słuchania muzyki,do robienia hałasu kup co się spodoba,nie ma gotowej recepty jaki ci się zestaw spodoba,albo w ciemno kup albo cos posłuchaj .Heco Aurora 1000+Nad C356bee nowe z Polski,co będzie źródłem dźwięku ,CD,telefon,streamer?pomogło Ci coś moje bazgrolenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które z nich mogą mieć dobry bass i będą dobrze grały z Yamaha r-n 803D??

Sprzęt ma być używany do imprez czyli tylko do głośnego odbioru

2B7D5A78-6BB2-414A-AFE3-96E901609ABC.jpeg

22231FE8-F1B0-46CA-BDDA-EC76E5ED841C.jpeg

96953E79-780D-4B24-B7D8-1AB7BD8CCA63.jpeg

D346491E-D016-489C-98C1-B6903646DDE1.jpeg

1 minutę temu, kn1234 napisał:

Pokój w takim pustym stanie nie nadaje sie do słuchania muzyki,do robienia hałasu kup co się spodoba,nie ma gotowej recepty jaki ci się zestaw spodoba,albo w ciemno kup albo cos posłuchaj .Heco Aurora 1000+Nad C356bee nowe z Polski,co będzie źródłem dźwięku ,CD,telefon,streamer?pomogło Ci coś moje bazgrolenie

Kazdy wpis pomoże i tu nie chodzi o słuchanie a o impezy tylko.Do tego jest przeznaczone to pomieszczenie

Narazie mialem ampl Sony Str dh 500 i polaczenie bylo bez daca z komputerem ale jestem otwarty na inne rozwiazania.

Z Polski raczej nie bedzie juz mozliwa wysylka bez cła po brexicie także musze cos znalezc na tym rynku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam nadzieję, że dyskusja będzie przebiegać już teraz spokojnie. Strony medalu są dwie. Primo - nie każdy ma świadomość, jak napisać pierwszy post, dlatego stworzyliśmy temat z wytycznymi. Secundo - nie każdy, kto zgłasza się po pomoc, będzie w stanie ją uzyskać od razu. Powody są różne, najważniejszy to życie :) Zgaduję, że każdy jest zabiegany. Zatem w tak sympatycznej społeczności jak nasza (mimo niejednego sporu, a nawet i kataklizmu, jaki mamy na kartach historii) staramy się usilnie propagować postawy pełne wzajemnego zrozumienia (każdy chce być traktowany poważnie, bez względu na to, po której stronie stoi) i szacunku. I to, aby nerwy zostawiać na boku. W końcu jest to przestrzeń na rozwijanie hobby. Jedni przychodzą po pomoc, drudzy, aby jej udzielić. Współpraca motorem rozwoju i tego się trzymajmy. Peace ;) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...