Skocz do zawartości

Który zestaw kolumn wybrać ?


Telestar

Recommended Posts

Witam...

Mam taki problem...

Przerabiałem już wiele zestawów audio i ciągle brak mi tego cudownego basu i " cykania "  jak w dawnych  altusach z toscą 303 i innymi podobnymi

Miałem pioneera vsx 416 z kolumnami kody , potem kolumny voice kraft , potem harman kardon , potem jamo s809 napędzane yamahą v585 i wszystko wielki jazgot- teraz rozważam zakup kolumn teufel ultima 40  zestaw 5.1 lub zestawu 5.1 stx 250 - napędem będzie yamaha v 585 - czy jest tu  ktoś kto by doradził z jakiego zestawu będę bardziej zadowolony ?

Zestaw do muzy na imprezie jak i do filmów z netflixa .

Rozważam również zestaw Maestro II tonsila 5.1  ale wszyscy dookoła mówią że to już nie ten tonsil co dawniej ...

Spodobało mi się również brzmienie w media m - zestawu indiana line - ładny bas i sopran  jak chcę ale nie umiem się zdecydować - budżet  do 4500 zł max

Miał , ma ktoś coś z tych sprzętów  i może je polecić ?

 

Proszę o dobrą radę ..

 

Roman

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nadal nie da Ci dzwieku który szukasz.

Miałeś typową Vke i takiego dzwieku musisz szukać.

Jesteś klientem na produkty Klipsch serii R28, Magnat Signature 507, Monitor audio Bronze 500 itp.

Ani STX, Ani Indiana ani Teufel nie da Ci takiego dzwieku.

Jeśli 4500 to cena za kolumny to idż w Magnaty Signature

Pozdrawiam i zapraszam po wyceny.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Niestety ale ani Teufel ani STX nie zapewnią Ci takiego brzmienia jakiego oczekujesz.

Jeśli chciałbyś pozostać przy Yamasze 585 polecam bardziej zwrócić uwagę na Magnat Signature 507, Monitor Bronze 500 lub Q Acoustic 3050i. 

Być może szukasz bardziej muzykalnego charakteru brzmienia jeśli spodobały Ci się Indiana Line. W takim przypadku warto byłoby posłuchać Heco Aurora 700 lub Pylon Audio Sapphire 25. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie odsłuchu oraz wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...