Skocz do zawartości

Logitech z607 i 5.1


kondijedyny

Recommended Posts

Cześć, piszę do was z dosyć ciężką mi od dawna sytuacją. Swojego czasu zakupiłem głośniki Logitech z607 5.1, są świetne, jednak nie jestem z nich w pełni zadowolony ponieważ w trybie 5.1, dźwięk brzmi bardzo bezpłciowo (grają tylko dwa przednie głośniki, bez subwoofera). Kiedy zmieniam na tryb 2.1 to wtedy głośniki posiadają swoją realną moc i brzmią bardzo dobrze. Wszystkie głośniki są podłączone do komputera poprzez zewnętrzną kartę dźwiękową, I-TEC 7.1 USB. Dlatego piszę też do was, bo research internetu już za mną i naprawdę nie mam się czego chwycić. Jeżeli tylko ktoś by mógł mi pomóc, znał ewentualne rozwiązanie błędu to byłbym wdzięczny. Dodatkowo oprogramowanie które mam do tej karty dźwiękowej, również wariuje i ja też niedługo zwariuję z tym systemem audio.
Pozdrawiam :) 292044_2_f.thumb.jpg.b51a18805a14ae598bb61d8be5fe4af2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę uzyskać pełną funkcjonalność całego zestawu głośników, czyli mają grać w 5.1 kiedy przełączam na ten tryb, a w 2.1 grają prawidłowo dlatego też nie wiem co może być przyczyną niedziałającego trybu 5.1.

3 minuty temu, kondijedyny napisał:

Chcę uzyskać pełną funkcjonalność całego zestawu głośników, czyli mają grać w 5.1 kiedy przełączam na ten tryb, a w 2.1 grają prawidłowo dlatego też nie wiem co może być przyczyną niedziałającego trybu 5.1.

TRYB 5.1 DZIAŁA, ALE GRA JAK STARY MAGNETOFON...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...