Skocz do zawartości

Kino domowe - dobór


Daniel Kaczmarczyk

Recommended Posts

Dzień dobry 

W moim poprzednim poście pytałem się Was o poradę w sprawie zestawu z Soundbarem 

Wybrałem wstępnie Sonos ARC + sub + 2x ONE L 

Namawialiście mnie na normalne kino domowe  i walcze 😉 

 

Czy możecie coś pomóc dobrać ale z założeniami

- budżet do 9 000zł 

- fronty tradycyjne 

- tyły podwieszane , wifi ( brak możliwości doprowadzenia sygnałów ) , białe ! 

- fajnie jak by można było dołączać satelity za zasadnie multiroom ( coś jak ma Yamaha czy sonos )

Pomieszczenie ok 50m2 - salon otwarty z jednej strony na kuchnie i korytarz. Sufit nieregularny . 

 

Z góry dziękuję ! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Masz duże pomieszczenie do nagłośnienia w związku z czym potrzebujesz mocnych kolumn frontowych. Tylne głośniki możesz bez najmniejszego problemu zastosować bezprzewodowe i w tej roli świetnie sobie radzą MusicCast 20 do nich wystarczy amplituner taki jak Yamaha RX V6a + wspomniane Heco Aurora 1000/ center/sub jeśli lubisz muzykalne brzmienie lub Pylon Audio Sapphire 31/center + Klipsch R120sw jeśli chciałbyś uzyskać przestrzenniejsze brzmienie z bardziej precyzyjnym dołem. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Cześć,
Masz duże pomieszczenie do nagłośnienia w związku z czym potrzebujesz mocnych kolumn frontowych. Tylne głośniki możesz bez najmniejszego problemu zastosować bezprzewodowe i w tej roli świetnie sobie radzą MusicCast 20 do nich wystarczy amplituner taki jak Yamaha RX V6a + wspomniane Heco Aurora 1000/ center/sub jeśli lubisz muzykalne brzmienie lub Pylon Audio Sapphire 31/center + Klipsch R120sw jeśli chciałbyś uzyskać przestrzenniejsze brzmienie z bardziej precyzyjnym dołem. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Z co myślicie o głosnikach Dali Zensor 7 ? 

 

Tak przeglądam ceny - i z Aurora 1000 , RX 6, center, sub i 2x tylne to z ceną ciażko będzie się zmieścić.    Nie ukrywam też, że będzie walka o wygląd z małżonką - lepiej jakby te przednie miałby boki jednolicie czarne ;)  

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...