Skocz do zawartości

Subwoofer do 800zł - 25m2 KD


Axl2

Recommended Posts

Cześć,

Szukam subwoofera aktywnego za max 800zł do odsłuchu 70% KD i 30% muzyka. Mój metraż ok 25-30m2 i sub będzie chodził z klipsch'ami F-2 i AMP Yamaha RX-V673. Rozglądam się za głośnikiem 25cm bo 20 to trochę mało (miałem JAMO 210) a z kolei 30cm to za duża skrzynia na mój pokój. Z tego co udało mi się wytypować:

- Magnat 302a (nowy)

- HECO VICTA PRIME 252A (używany)

- Tannoy msub10 (używany)

- Polk Audio PSW10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Do posiadanego przez Ciebie amplitunera Yamaha, proponuję Ci się zainteresować subwooferem również marki Yamaha, NS SW100. Duży, ze sporym wooferem bas, który bez problemu wypełni Twoje pomieszczenie: https://www.tophifi.pl/glosniki/subwoofery/ns-sw100.html

Najlepiej będzie jak sprawdzisz go w Twoim pomieszczeniu, zapraszam do kontaktu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że męczę gitarę ale jeden z forumowiczów ma do sprzedania klipsch sw-350. Niby głośnik tylko 20cm usytuowany od spodu ale ponoć przybija magnata na głowę. Niestety nie mam możliwości odsłuchu i teraz pytanie tannoy z głośnikiem centralnie czy ten klipsch? Boje się że będzie za słaby bo jakościowo pewnie lepszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po odsłuchu kilku pożyczonych subów różnych marek stwierdziłem że na moje warunki głośnik musi być koniecznie od dołu. Chciałem już brać kef'a psw2010 ale niestety ktoś zgrzytną go przede mną :/ Jest jeszcze Magnat omega 250 na głośniku 25cm od dołu i bardzo ciężko ok 19kg jednak zgodnie z papierem ma tylko 75W mocy ciągłej i tylko 90dB. Brak możliwości odsłuchu tego konkretnego modelu. Jak myślicie, czy to wystarczy na 25m2 ? stary model, ciężki, solidny i swojego czasu dość drogi ale czy wart 700zł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...