Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

22 minuty temu, misiek x napisał:

Moderator ,  moje posty zostały usunięte.......a tutaj co ? Czyli mozna napisać co sie chce ? 

Kilka postów wyżej prosiłeś żeby nie odpisywać tylko kasować. Zdecyduj się. Ja napisałem do @Redakcja AUDIO zatem cierpliwie poczekaj na reakcję. Nie mam opcji kasowania kont na szczęście.

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, misiek x napisał:

Jeszcze raz napiszę, usunąłeś moje 2 posty z pytaniem do (o ) Karalucha, który ewidentnie założył konto kilka minut wcześniej i od razu napisał pierwszego posta w temacie który budzi duże emocje Ślepe Testy. Nawet ślepy by zobaczył że to czyjś klon.

Ooo! To ja nie w temacie. A masz dowody na to że klon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, misiek x napisał:

usunąłeś moje 2 posty z pytaniem do (o ) Karalucha, który ewidentnie założył konto kilka minut wcześniej i od razu napisał pierwszego posta w temacie który budzi duże emocje Ślepe Testy. Nawet ślepy by zobaczył że to czyjś klon.

Usunięto też mój post, w którym odpisałem, że forum od dawna czytałem na gościu. Nie widzę w tym temacie nic wyjątkowego, nie jest oznaczony jako "dla wybranych".

W każdym razie, coś się chyba panu, szanowny panie, pomyliło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, misiek x napisał:

Jeszcze raz napiszę, usunąłeś moje 2 posty z pytaniem do (o ) Karalucha, który ewidentnie założył konto kilka minut wcześniej i od razu napisał pierwszego posta w temacie który budzi duże emocje Ślepe Testy. Nawet ślepy by zobaczył że to czyjś klon.

To możliwe. Nie zmienia to faktu, że w wątkach tematycznych piszemy na dany temat, a sprawę klonów załatwiamy poza tematem. Gdybym zostawił twoje i innych posty to za chwilę byłoby tam niezłe zamieszanie. Pomijając, że jeszcze nikt niczego w sprawie klona z naszej strony nie sprawdził, a już prześmiewcze posty i obrazki na temat nowego użytkownika się pojawiły. To są Twoje zasady? Nawtykać, obrazić zanim sprawdzisz? 

Ja jestem od tego by w miarę możliwości trzymać porządek narzędziami jakimi dysponuję. Ukrywanie postów jest jednym z tych narzędzi. Mam pytać o pozwolenie każdego offtopera o zezwolenie? 

Wybacz ale to tak nie działa i mam nadzieję, że nie będzie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, misiek x napisał:

Jeżeli możesz wklej moje 2 posty które usunąłeś....zobaczmy w którym miejscu naśmiewam się z Karalucha . Ok ?

Ty byłeś inspiracją dla innych. Widziałeś zdjęcie dzika z wybałuszonymi oczami? Przecież to tak jakbyś wszedł z pochodnią do składu z trotylem. Zgasilem twój ogień zanim obróciłbyś ten poniekąd ciekawy temat w perzyne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, misiek x napisał:

Adi nie biegnij, dla ciebie i Fafniaka zaczynam się wachać czy zrezygnować

🥰

Misiu X Pysiu ❤️

A tak serio, z jakiej racji miałbym otwierać szampana? Ja do Ciebie nic nie mam, bo niby co miałbym mieć? 

Za to Ty piszesz coś o jakimś poziomie, nie wiadomo czego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, J4Z napisał:
8 minut temu, Adi777 napisał:

 

Osłuchania! 

Napisał, że nie to, więc?

A co do osłuchania, to wiem, że jeszcze mam sporo rzeczy do nadrobienia, ale nie sądzę, że Michał X jest bardziej osłuchany. No chyba, że uważa, iż wiek ma tu coś do rzeczy. Nie, nie ma. Z forum typowo muzycznego znam osobę, która ma około 15 lat, i z wpisów tejże osoby na tematy muzyczne widać sporą dojrzałość, zrozumienie pewnych aspektów w muzyce, których tutaj brakuje wielu starszym osobom. Także tego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adi777 napisał:

Z forum typowo muzycznego znam osobę, która ma około 15 lat, i z wpisów tejże osoby na tematy muzyczne widać sporą dojrzałość, zrozumienie pewnych aspektów w muzyce, których tutaj brakuje wielu starszym osobom

mam tak iż darzę jakby "trochę" wiekszym szacunkiem tego typu osoby. Pewnie to przez wspomnianą dojrzałość 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, misiek x napisał:

ps. Moderator nie widzisz tutaj prześmiewczych postów....może okulary ? 

Albo nie nadajesz się na tą funkcję, obiektywizm i kolesiostwo mówi ci to coś ?

Ty do mnie tak zagajasz? Nie siedzę cały czas przed monitorem śledząc co forumowicze wypisują. Sam prowokujesz innych do sięgania po popcorn, a to nie to samo co oskarżanie innych o klonowanie konta na ogólnym. Poza tym nie bardzo wiem jak miałabym Ci grzecznie napisać żebyś się ode mnie odwalił. Robię za moderatora tak jak uważam najlepiej. Kolegów mam jak wszyscy, a jak zasługują na upomnienie to się nie czaję tylko piszę wprost więc co mi ma mówić twoje "nie nadajesz się"? Dwa ukryte twoje posty o tym przesądziły? 

Może nie nadaję się, bo inny moderator nie rozmawiałby z Tobą tylko zablokował Ciebie kilka postów wcześniej i poczekał na decyzję administracji. U mnie masz szansę. Możesz sobie jeszcze pogadać. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, misiek x napisał:

może jednak zostanę

Mam taką nadzieję i gorąco Cię do tego namawiam. :)

PS. Jeśli nie udało Ci się dostać "Jeźdźców północy", to mogę Ci pożyczyć wysyłkowo swój egzemplarz. Tylko prześlij mi adres na priva. Czasem lepiej poczytać książkę niż Forum. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MariuszZ napisał:

Widziałeś zdjęcie dzika z wybałuszonymi oczami? Przecież to tak jakbyś wszedł z pochodnią do składu z trotylem.

A Ty widziałeś w tym dziku to co chciałeś zobaczyć. A może lepiej udawajmy że nic nie zobaczyłeś? Skoro jednak zareagowałeś i zobaczyłeś drugie dno to może warto by było być konsekwentnym i wykorzystasz powierzone narzędzia by sprawdzić czy ktoś tu się przypadkiem z banicji nie pojawił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, misiek x napisał:

Moderator piszę do usera żeby się odwalił. Super. 

Nie do Ciebie należy ocena pracy moderacji. Ty powinieneś się stosować do regulaminu i poleceń wydawanych przez moderację. Gdybyś to robił nie musiałbyś oceniać i krytykować personalnie, a w konsekwencji Ja nie musiałbym Ci o tym w taki ordynarny sposób przypominać. 

Przecież wystarczyło napisać priva nt. podejrzanego konta. Wystarczyło raportować podejrzany post. Po co na ogólnym wskazywać palcem użytkownika, bo stylem pisania kogoś Ci przypomina? Nie uważasz, że jeżeli ten użytkownik jest kimś innym może poczuć się urażony? Czy chciałbyś być tak przywitany jako nowy forumowicz przez innych? 

36 minut temu, Butler napisał:

A Ty widziałeś w tym dziku to co chciałeś zobaczyć.

Ja zobaczyłem offtop i próbę zaorania tematu. Dzik był bardzo śmieszny. Nie miałbym nic przeciwko gdybyś taki obrazek załączył w dyskusji z Dzikiem jakiś czas temu po jakiejś wymianie zdań między użytkownikami, po której Dzik mógłby by zdziwiony ale tam? Po co? Sprawdzenie IP to już jurysdykcja administracji. Na pewno będzie to sprawdzone. 

Pozdrawiam. 

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MariuszZ napisał:

Ja zobaczyłem offtop i próbę zaorania tematu.

Zbyt płytko patrzałeś. Sugestia którą wszyscy zrozumieli, tylko moderator nie.

2 minuty temu, MariuszZ napisał:

Sprawdzenie IP to już jurysdykcja administracji. Na pewno będzie to sprawdzone. 

Najważniejsze i dla mnie wystarczające. Powyższe wywody zbędne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Butler napisał:

Najważniejsze i dla mnie wystarczające. Powyższe wywody zbędne

Czasami warto wytłumaczyć w szczegółach by kolejnym razem nie było zdziwienia ze jest ban i nie wiadomo za co. Trzymajcie poziom merytoryczny w wątkach tematycznych, nie offtopujcie, a ja nie będę przeszkadzał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, misiek x napisał:

Po za tym ,nie jesteś tutaj nie wiadomo kim ,  tak jak napisałem wcześniej,dać trochę władzy i buractwo wychodzi.  

Ps buractwo od buraka, chyba nie czujesz się dotknięty 😃

Masz bana ode mnie. Jeżeli planowałeś realnie opuścić forum to szkoda, że w takim stylu. Jeżeli planujesz jeszcze tu z ludźmi rozmawiać to @Redakcja AUDIOzdecyduje za jaki czas. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, misiek x napisał:

To popatrz na kilka postów w temacie  Ślepe Testy, czy wszystko ostatnie coś wnoszą, czy w ogóle są na temat czy odnoszą się tylko do w/w usera.?

Wiadomym jest, że pewne tematy wzbudzają kontrowersje w środowisku audio, ale drogi użytkownik powinien chyba wziąć kilka głębszych wdechów. O cokolwiek jestem posądzany (o co dokładnie nie wiem), to jak rozumiem sprawa zostanie wyjaśniona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karaluch napisał:

O cokolwiek jestem posądzany (o co dokładnie nie wiem), to jak rozumiem sprawa zostanie wyjaśniona.

Nikt nikogo nie posądza, w przeciwnym wypadku już dawno być miał dzikiego bana. Moderator z administracją muszą tylko skorzystać ze swoich narzędzi by nie było niedomówień. I mam nadzieję że podzielą się uzyskaną wiedzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...