Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

3 minuty temu, Dzik napisał:

Pomijam fakt, że nie mam - jak wyżej sugerowano - satysfakcji z jego odejścia. Czasem się z nim przekomarzam, ale osobiście nic nie mam do tego użytkownika. Żadnych negatywnych emocji.

No trolle emocji nie mają nie to co zwykły użytkownik. Tylko to gorzej świadczy o tobie skoro ludzi wyzywasz nie przez emocje a z premedytacji. Dziku serio było was wielu ;) takich niby bez emocji, elokwentnych bazujących na suchych danych i tak wyjdzie z ciebie wszystko prędzej czy później, jak zawsze. A przekomarzam to się z Kraftem czy Fafniakiem czasem, ciebie nie lubię nie ze względu na poglądy tylko chamski sposób ich przedstawiania. 

A co do mojego odejścia i emocji sam je nakrecasz najlepiej. Ja tam mam wywalone jutro już będę miał spokój :). A że sobie dziś pisze to akurat z nudów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sanwing napisał:

No trolle emocji nie mają nie to co zwykły użytkownik. Tylko to gorzej świadczy o tobie skoro ludzi wyzywasz nie przez emocje a z premedytacji. Dziku serio było was wielu ;) takich niby bez emocji, elokwentnych bazujących na suchych danych i tak wyjdzie z ciebie wszystko prędzej czy później, jak zawsze.

Przed chwilą pisałeś, że to tylko do mnie walisz z grubej rury, a teraz znowu, że "było nas wielu". Zdecyduj się może (chociaż ja pamiętam gorące tematy z twoim udziałem, w których waliłeś nie tylko do mnie). Nawet kilka postów wyżej dajesz temu wyraz, bo tak piszesz o osobach, których zdania nie podzielasz: kopiuj wklej z netu na każdy temat obecnie tworzy znawcę w każdej dziedzinie. Domyślam się, jaki jest powód twojej złości, ale nie zamierzam tego jątrzyć.

To nie tyle kwestia braku emocji, ile podejścia, bo ja mam do tego dystans i nie przejmuję się awanturkami forumowymi. Życzę ci tego samego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rega napisał:

@HQ150 a są tacy na tym forum. Dostają reprymendę i .... dalej robią swoją krecią robotę. Afera z kilkoma kontami sprzed kilku miesięcy niczego ich nie nauczyła. Przykład? Proszę bardzo - 10 lipca, godzina 10. Jedna osoba obecna na dwóch kontach. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi. Nie będę wymieniał bo znowu zostanę pośadzony przez .... o ,,kablowanie,, . Myślę jednak, ze regulamin jest jednakowy dla wszystkich użytkowników. A tu okazuje się że niekoniecznie.

Jak masz na to dowody to przekaż moderacji i żądaj wywalenia go stąd zgodnie z  naszym regulaminem.

Też jestem przeciwny tego typu nieuczciwym zagrywkom. Takie praktyki trzeba piętnować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Jak to takie straszne obrazoburstwo, że ktoś wszedł na dwóch kontach 10 lipca o godzinie 10, to go zgłoście i niech banują. Chyba poważniejszych problemów w życiu nie macie, że takie pierdoły traktujecie z taką powagą, zamiast to zdrowo olać.

Od razu mówię, że to nie byłem ja 10 lipca o godzinie 10. Ja wszedłem z kilku kont 17 lipca o godzinie 14:31 - i to nie z dwóch, a z pięciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HQ150Mam dowód i przekazalem. Jak dotąd bez reakcji. Poza tym żadnym problemem dla administracji jest sprawdzenie takich zachowań. Trzeba tylko chcieć. No, ale nie będę drążył. Ostatecznie sam bardzo poważnie zastanawiam się nad opuszczeniem forum. Ostatnio brak tu wpisów merytorycznych, bo ludzie cokolwiek wiedzący nie udzielają się ze względu właśnie na wszechobecne trollowanie i wyśmiewanie. To już nie TO forum co jeszcze rok temu. To Forum zmierza do samounicestwienia, a szkoda. Niedługo zostaną sami wszystkowiedzący na podstawie tego co wyczytali.

PS Dziku - nie udzielaj się za bardzo bo i tak Cię ignoruję. Jesteś dla mnie NIKIM i nic nie pomogą setki Twoich postów o niczym, zerżniętych z sieci. Pochwal sie swoimi doświadczeniami. Nie zrobisz tego bo Twoje doświadczenie jest żadne, a poczytać sobie z innych źródeł mogę bez Twojego pośrednictwa.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rega napisał:

To Forum zmierza do samounicestwienia

Jak cała ludzkość.

1 minutę temu, Rega napisał:

Niedługo zostaną sami wszystkowiedzący na podstawie tego co wyczytali.

Zamiast "wszystkosłyszących", którzy w kablu słyszą burze na słońcu.

5 minut temu, Rega napisał:

nie udzielaj się za bardzo bo i tak Cię ignoruję. (...) Pochwal sie swoimi doświadczeniami.

Po co, skoro mnie ignorujesz i nie przeczytasz o moich doświadczeniach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dzik napisał:

Przed chwilą pisałeś, że to tylko do mnie walisz z grubej rury, a teraz znowu, że "było nas wielu". Zdecyduj się może (chociaż ja pamiętam gorące tematy z twoim udziałem, w których waliłeś nie tylko do mnie). Nawet kilka postów wyżej dajesz temu wyraz, bo tak piszesz o osobach, których zdania nie podzielasz: kopiuj wklej z netu na każdy temat obecnie tworzy znawcę w każdej dziedzinie. Domyślam się, jaki jest powód twojej złości, ale nie zamierzam tego jątrzyć.

To nie tyle kwestia braku emocji, ile podejścia, bo ja mam do tego dystans i nie przejmuję się awanturkami forumowymi. Życzę ci tego samego.

Jakbyś się nie przejmował to byś nie odpisywał na każdy post. A z grubej rury do ciebie pisałem bezpośrednio. Pisząc o "wielu" pisałem że takiego typu użytkowników wielu już było, całe masy często na innych forach ich broniłem, ale z czasem faktycznie szybki ban to była najlepsza droga. 

Nie musisz jątrzyć bo nie znasz powodu (nie ten który ci się wydaje), choć złość u mnie na niskim poziomie Ciebie nie lubię bo chamski jesteś i tyle. Za dużo już jak pisałem podobnych tobie krwi napsuło na forach i zniszczyło wiele fajnych grup czy społeczności, nie wiem jaki jesteś w życiu prywatnym o ile np Fafniaka bym z chęcią poznał to ciebie ni wała, z resztą i tak nie mogę bo się jeszcze nie szczepiłem czyli stwarzam dla ciebie ogromne zagrożenie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Dzik napisał:

Co nie jest zakazane, jest dozwolone.

To jest głupie, płytkie podejście świdczące jednak o niskiej świadomości społecznej, megalomanii i braku empati. Poruszasz ważne tema, ale w sposó który utrąca ich wagę a przenosi akcent z tematu na sposób argumentacji, sprawności obsługi klawiatury oraz wyszukiwarek. Jak to ktos powiedział: "asertywność ma sens jeżeli służy sprawie". Czasem mam wrażenie, że Twoja zaciekłość ma służyć tylko Tobie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sanwing napisał:

Jakbyś się nie przejmował to byś nie odpisywał na każdy post.

Tę samą logikę można zastosować wobec ciebie.

1 minutę temu, slaw0001 napisał:

To jest głupie, płytkie podejście świdczące jednak o niskiej świadomości społecznej, megalomanii i braku empati.

Co jest nieprawdziwego w tym stwierdzeniu? Nikt ci nie może odebrać prawa do czegoś w inny sposób niż przez akt prawny. "Co nie jest zakazane, jest dozwolone" to nie "płytkie podejście, świadczące jednak o niskiej świadomości społecznej", tylko prosta reguła, której uczą na pierwszym roku prawa.

Są oczywiście też prawa niepisane, czyli reguły obowiązujące w ramach różnych społeczności, których łamanie skutkuje co najwyżej ostracyzmem. Uważam jednak, że uderzanie w tak doniosłe tony z powodu głupich forumowych przekomarzanek to gruba przesada, zwłaszcza że - o ile dobrze pamiętam - wspomniany Sanwig sam podśmiechiwał się w cudzym temacie pożegnalnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dzik napisał:

Tę samą logikę można zastosować wobec ciebie

Oczywiście. Mnie wkurzasz dlatego odpisuje, ale mam też luz bo jutro nie będę miał możliwość ;). 

Tak w ogóle to już kończę bo film dobry leci. Powodzenia w poszerzaniu horyzontów przy ekspresie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dzik napisał:

Uważam jednak, że uderzanie w tak doniosłe tony z powodu głupich forumowych przekomarzanek to gruba przesada,

Ok. Być może przesadziłem. Ale kto decyduje, że to jest tylko "przekomarzanka" a nie poważna nawalanka? Czytam czasem Twoje wypowiedzi i choć mnie nie dotyczą to czuję niesmak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sanwing napisał:

Mnie wkurzasz dlatego odpisuje, ale mam też luz

Bycie wkurzonym i bycie wyluzowanym się tak jakby wykluczają.

W każdym razie, ja sobie urządziłem żarty z tego twojego odejścia także dlatego, żebyś właśnie wyluzował i dał sobie spokój z unoszeniem się honorem.

4 minuty temu, slaw0001 napisał:

Czytam czasem Twoje wypowiedzi i choć mnie nie dotyczą to czuję niesmak.

Najlepszy humor był niesmaczny i niepoprawny. Był, bo dobry humor to już domena przeszłości i niedługo nie będzie można się z niczego śmiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rega napisał:

Myślę jednak, ze regulamin jest jednakowy dla wszystkich użytkowników. A tu okazuje się że niekoniecznie.

Dobre pytanie i ja również do niego się przyłączam.   

@Redakcja AUDIO  prosimy o odpowiedz.   temat jest znany wszystkim a kolejne usuwanie go pod dywan nie pomaga, zwyczajnie trzeba posprzątać porządnie.

11 godzin temu, Sanwing napisał:

A co do mojego odejścia i emocji sam je nakrecasz najlepiej. Ja tam mam wywalone jutro już będę miał spokój :). A że sobie dziś pisze to akurat z nudów.

No! nie czytałem tego coś tam po wypisywał, ale zasadniczo jesteś bezpieczny, prośby użytkowników o usuniecie trolli z forum są ignorowane wiec i Tobie się upiecze. Prawda?

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

 temat jest znany wszystkim a kolejne usuwanie go pod dywan nie pomaga, zwyczajnie trzeba posprzątać porządnie.

Możecie mnie oświecić? Bo mnie znany nie jest.

Co przegapiłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2021 o 22:59, JaZz napisał:

A co do plagi kasowania swoich  kont. Takie posunięcie wygląda mi ... Nie powiem na co. Ja po prostu przestałbym się logować jakbym chciał odejść.

otóż to , na audiostereo nie zaglądałem 12 lat ;)

tutaj można dać do ignora tych których nie chce się czytać i z głowy - takie pisanie "skasujcie mi konto" to przedszkole :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2021 o 11:14, Kubakk napisał:

otóż to , na audiostereo nie zaglądałem 12 lat ;)

tutaj można dać do ignora tych których nie chce się czytać i z głowy - takie pisanie "skasujcie mi konto" to przedszkole :D 

Każdy ma prawo do bycia zapomnianym, weszło razem z RODO. Plus profilowanie i targetowanie działa zaskakująco dobrze a google wie kim jesteś, gdzie wchodzisz i co kupujesz/przeglądasz. Dlatego usuwanie konta na forum, gdzie jest mnóstwo informacji dla reklamodawców może mieć sens. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bahzell napisał:

Każdy ma prawo do bycia zapomnianym, weszło razem z RODO. Plus profilowanie i targetowanie działa zaskakująco dobrze a google wie kim jesteś, gdzie wchodzisz i co kupujesz/przeglądasz. Dlatego usuwanie konta na forum, gdzie jest mnóstwo informacji dla reklamodawców może mieć sens. 

Korzystając z bezpłatnego mailingu czy czegokolwiek w internecie każdy wie o Tobie wszystko ;) także jak się obawiasz musisz wyłączyć internety po całości , inaczej nie pozbędziesz się problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubakk

To nie do końca tak. Używając nawet proton maila, przeglądarek opartych na otwartym kodzie (dissenter, brave), wyszukiwarek typu duck duck i quant. Nawet wtedy są w stanie wyciągnąć informacje o Tobie. Dlatego wprowadzono to prawo do zapomnienia. I nie mówię to, że to jest problem. Po prostu po trzech latach od kupienia deski sedesowej, amazon mógłby już przestać podpowiadać mi najnowsze modele. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...