Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

Dnia 25.07.2021 o 22:27, Dzik napisał:

niedługo nie będzie można się z niczego śmiać.

Ano, tys prowda. Niestety, dziwny jest ten świat.

5 godzin temu, Bahzell napisał:

Po prostu po trzech latach od kupienia deski sedesowej, amazon mógłby już przestać podpowiadać mi najnowsze modele. 

Przeszkadza Ci takie coś? Ja to olewam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bahzell napisał:

Po prostu po trzech latach od kupienia deski sedesowej, amazon mógłby już przestać podpowiadać mi najnowsze modele. 

Wszystko nas obserwuje, a naszymi danymi się handluje.

Zawsze mnie śmieszy, kiedy zaktualizuję dane na jakimś ważnym koncie - typu profil pacjenta albo konto bankowe/płatnicze - a wkrótce potem rozdzwaniają się do mnie telemarketerzy. Już kilka razy tak miałem.

Ciekawe jest też, że pomimo teoretycznego braku powiązania pomiędzy moim służbowym kompem z pracy a domowym (inne konto, brak synchronizacji) w domu nieraz dostaję reklamy w związku z tym co przeglądałem w robocie - i vice versa.

Tak więc tego, życzę powodzenia w walce z robotami.

1 godzinę temu, JaZz napisał:

Tak, przytakuj mu jeszcze... 🙄

Wyluzuj już. Awatar masz jaki masz, a zachowujesz się jak ministrant.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba też chodzi o nasze stosunki z administracją-moderacją.

Ja np. zmusiłem konkurencyjne forum, do usunięcia mojego nicka z moich postów u nich. Postępowali nie fair moim zdaniem i zażądałem wykreślenia mnie spośród forumowiczów. Nie widziałem powodu dlaczego miałbym się wliczać się do grona aktywnych forumowiczów, za których oni od reklamodawców mają kasę. Nie zapominajmy, że nasza obecność na forach i nasza aktywność to dla nich zarobek.

Po zażądaniu wykreślenia mojego nicka ich prawnik odpisał mi, że nie muszą tego robić bo bla bla bla....

Napisałem pismo do Generalnego Inspektora Danych Osobowych i naraz się okazało, że się da i jednak muszą to zrobić. Teraz widzę, że innym forumowiczom już sami wykreślają nick:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi777 napisał:

Przeszkadza Ci takie coś? Ja to olewam.

Wiele lat temu po sprzedaży mieszkania mój rachunek zasiliła niezła kwota pln. Za tydzień dostałem ofertę inwestycji na tożsamą kwotę od Amber Gold. 

W gratisie za to miał być najnowszy iPhone o ile pamiętam chyba "czwórka"? 

Dla mnie, ówczesnego gadżeciaża taka inwestycja to była niezła pokusa 😉

Wiedzieli ile wpadło na konto? Co oglądam w sieci? Tzn. wtedy telefony nowe.

Prawie dałem się wciągnąć w inwestycję. Prawie... 

Po ujawnieniu piramidy i własnych przemyśleniach też olewam propozycje z sieci i wszystko "kalkuluję z premedytacją" 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, JaZz napisał:

Czy to oznacza że te wszystkie gorące mamuśki z mojej okolicy nie istnieją? 😳

Nie mniej i nie więcej tylko tyle mamusiek w okolicy proponują ile tożsamych treści oglądasz 🤣

Poza tym na pewno takie jak proponują nie istnieją 😉

Edytowano przez MariuszZ
Poza tym
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jako że w lipcu byłam mocno nieobecna, powoli odpisuję na wiadomości i zgłoszenia, wybaczcie.

Odnosząc się do poprzednich postów, apeluję o to, żeby decyzji o odejściu z forum nie wyśmiewać. Jedni się nie logują, inni wolą nie mieć konta. Powody są różne, z żalem żegnamy się z kolegami, ale szanujemy ich decyzje.

A teraz będzie nieco ze wskazaniem palcem - @Dzik, do bólu racjonalnie, elokwentnie, czasem z humorem, ale forma Twoich wypowiedzi często prowokuje i chyba jesteś tego świadomy. A zdarzyło Ci się też być bardzo niedelikatnym. Jawnie przyznałeś się do żartowania z pewnych tematów, ale nie tędy droga i przemyśl to, bo wygląda to na celowe działanie. Pośmiać się czasem można, ale są granice. Wiele osób nie jest w stanie czytać Twoich postów bez emocji.

Nie mnie oceniać poglądy, każdy też decyduje, z kim rozmawia i o czym. Na forum ścierają się różne opinie, ale apeluję ponownie, żebyście starali się poskramiać emocje i nie wyzywali się wzajemnie. Tyczy się to wszystkich bez wyjątku. 
 
Od wczoraj jestem na krótkim (tym razem) urlopie, do soboty włącznie nie będę w stanie odpisywać, gdyby ktoś z Was chciał się do mojej wypowiedzi odnieść. Z gory przepraszam, nie chcę, aby ktokolwiek poczuł się ignorowany.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Ola

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wartość może powstać jako synteza różnorodnych, sprzecznych ze sobą wartości. Jeżeli chcemy osiągnąć nową wartość musimy doprowadzić do konfliktu między tym co fizyczne a tym co duchowe. Jeżeli natura, więc fizyczność, jest czymś pierwotnym, czyli tezą, to kultura jest jej antytezą, a synteza tym, co pragniemy osiągnąć.

 

W każdym razie, myślę, że - niekiedy - ciętość moich wypowiedzi daje bezpieczną furtkę rozmówcom.

O nie! Właśnie miałem cię zaorać, totalnie unicestwiając twoją argumentację potęgą mojej kontrargumentacji, ale skoro jesteś taki nieuprzejmy, to nie będę dalej z tobą rozmawiał.

Krótko mówiąc, te moje - niekiedy - cięte riposty mają swoje źródło w empatii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heathen napisał:

Na innych forach spotkałem sie z opcją ignoruj posty użytkownika.

Nie rozważaliście tego tutaj?

Opcja ignorowania jest dostępna na forum. SKrajnie nie intuicyjna i źle zaprojektowana ale jest. Żeby ignorować kogoś trzeba rozwinąć swój profil -> pipsztyk w lewym górnym rogu  (logiczne prawda?), tam znajduje się opcja ignorowani użytkownicy, po kliknięciu  w nią jesteś przekierowany do widoku lsity ignorowanych użytkowników gdzie wpisujesz nazwę usera do ignorowania. Aha nie pamiętasz jak się pisze? No to trzeba było skopiować. 

Fun fact. Ignorować sygnature użytkownika da się z poziomu postu danego użytkownika :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bahzell napisał:

Opcja ignorowania jest dostępna na forum. SKrajnie nie intuicyjna i źle zaprojektowana ale jest. Żeby ignorować kogoś trzeba rozwinąć swój profil -> pipsztyk w lewym górnym rogu  (logiczne prawda?), tam znajduje się opcja ignorowani użytkownicy, po kliknięciu  w nią jesteś przekierowany do widoku lsity ignorowanych użytkowników gdzie wpisujesz nazwę usera do ignorowania. Aha nie pamiętasz jak się pisze? No to trzeba było skopiować. 

Fun fact. Ignorować sygnature użytkownika da się z poziomu postu danego użytkownika :D 

Dzięki za informacje. Nie korzystam z niej ale dobrze wiedzieć że jest;)

Z poziomu komórki jest jakby łatwiej:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością zaglądam co jakiś czas (~raz na miesiąc) na to forum zobaczyć jak Dzik nieustannie i niestrudzenie rozkłada na łopatki największych tu audiofilów 🙂 Rozkłada na łopatki intelektualnie i - tak jak napisała Ola - do bólu racjonalnie. Bo jak ktoś jest wyznawcą magii audiofilskiej, to z natury rzeczy w tych dwóch obszarach najczęściej nie bryluje. Im większa dysproporcja na tych dwóch polach pomiędzy Dzikiem i interlokutorem, tym więcej emocji u interlokutora. Emocje u audofilów na forach są najczęściej wyrazem frustracji bezradnością wobec rzeczowych argumentów (lub niezdolnością do sformułowania równie rzeczowych kontrargumentów). U Dzika zaś w wypowiedziach niezmiennie brak emocji. Więc ilekroć Ola apeluje o powtrzymanie emocji, to apeluje wyłącznie do was, audiofile. Dzika z kolei można prosić tylko o to, aby był z wami czasami bardziej "delikatny", bo audiofilską krew ze ścian ciężko ścierać.. 😁

To wszystko jest bardzo czytelne dla uważnego czytelnika, nawet jeśli Administracja stara się ukrywać wstydliwe rzeczy.
Na przykład wątek z moim pożegnaniem... 🙂

Edytowano przez TomekN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JaZz napisał:

Ja to się dziwie ze ten wątek dalej istnieje bo to kolejna farsa i okazja dla atencjuszy. Chcesz odejść -  przestań się logować. Chcesz aby usunięto konto - pisz pw lub maila. 

Śmiechu warte to wszystko... 

Wszystko w temacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TomekN napisał:

To wszystko jest bardzo czytelne dla uważnego czytelnika, nawet jeśli Administracja stara się ukrywać wstydliwe rzeczy.
Na przykład wątek z moim pożegnaniem...

 

7 minut temu, Dzik napisał:

Który to już twój pościk w tym śmiechu wartym temacie?

Dzik masz rację , temat śmiechu wart .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

@Redakcja AUDIO  Pilnie proszę o usunięcie mojego konta na tym forum.  Przez ten krótki czas (niespełna 3 lata) wiele się nauczyłem, głównie o 'audiofilskich elitach'  i stwierdzam, że już mi wystarczy. Forum z pewnością będzie się rozwijać lepiej gdy nikt o odmiennym zdaniu nie będzie dyskutować z elitą. 

Dziękuję za całą wiedzę o audiofilskim świecie jaką tu zdobyłem, przekonałem się na całe życie.   

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, JohnDoe napisał:

Pilnie proszę o usunięcie mojego konta na tym forum.

Zaaaraz , a kto mnie kurna będzie informował o aktualizacjach RME ? Albo jak mi się zrąbie Harmony , kto podrzuci materiały jak to ustawić  ?

Stary , każdy , by się tak chciał wypisać ! To nie takie proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...