Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

2 godziny temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

c.d.

Boguś, przemyśl to proszę jeszcze raz. Czy relacje interpersonalne nie są ważniejsze od tego, co kto myśli na temat sprzętu do słuchania muzyki? Patrzmy na to, co łączy, a nie na te techniczne bzdety, co dzielą. Ja np. bardziej lubię i darzę sympatią niektóre osoby o poglądach zupełnie mi przeciwnych, od innych o poglądach zbieżnych z moimi. Jeszcze raz. Szukajmy tego, co łączy.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kraft napisał:

Boguś, przemyśl to proszę jeszcze raz. Czy relacje interpersonalne nie są ważniejsze od tego, co kto myśli na temat sprzętu do słuchania muzyki? Patrzmy na to, co łączy, a nie na te techniczne bzdety, co dzielą. Ja np. bardziej lubię i darzę sympatią niektóre osoby o poglądach zupełnie mi przeciwnych, od innych o poglądach zbieżnych z moimi. Jeszcze raz. Szukajmy tego, co łączy.

Jarek, kontakt do mnie masz, jakby co pisz, dzwoń, kiedy chcesz.

PS. W sprawie pożyczenia kabli testowo .... nic się nie zmienia, tylko czekam na sygnał od Ciebie i wysyłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, więcej dystansu do tego co się tu dzieje. Po każdej zadymie są złe emocje ale one szybko mijają. Jeżeli nawet są tu użytkownicy o skrajnie różnych poglądach to tylko na korzyść wychodzi całej społeczności. Różnorodność jest lepsza niż monotonia.

Raniące słowa? Redakcja reaguje czego przykładem jest wysyłanie użytkowników na "zasłużone" urlopy. To powoli ale jednak naucza jak się tu poruszać by nie deptać po cudzych stopach i zbytnio nie rozpychać się łokciami. 

Nie dajcie satysfakcji tym, którzy w zamiarze mieli Was sprowokować do opuszczenia tego forum. 

Apeluję o wstrzymanie tej radykalnej decyzji. Nie usuwajcie kont. Będzie Was tu brakowało wielu użytkownikom, których cieszy wasza obecność. Nie róbcie im tego. 

Jest taki sposób kompromisowy. Wystarczy się tu nie logować tydzień lub dwa. Czas uzdrowi to co "wkurw" We krwi popsuł. Proszę przemyślcie swoje decyzję. Pozdrawiam. 

@Bogusław Kożyczkowski @JohnDoe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogusław Kożyczkowski

Boguś, zawsze na swój sposób imponowało mi Twoje zdystansowaniem. Zawsze byłeś ponad/obok gorących dyskusji. Pamiętam, kiedy zaczynałem na forum, Twój wpis odnośnie Rotela A14(?), że wszystko supre tylko "ptactwa brak". To było takie bardzo obrazowe, w punkt. I choć raczej nie podzielam Twoich opinii na temat wpływu kabli to zwsze po przeczytaniu Twoich refleksji nachodza mnie myśli. A może Boguś ma rację? Także tego Boguś.... Warto dalej drążyć skałę. 👍 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co, żeby przeczytać, że wiertło nie takie jak kiedyś?

Ja też podziwiałam (czytając wątki wstecz) stoicki spokój. Jednak każdy ma swoją miarę. Przez te parę miesięcy jak tu czytam na pewno nie idzie to w dobrym kierunku.

Jak ktoś usilnie próbuje wyprowadzić z równowagi to na pewno w końcu osiągnie sukces. I chyba pytanie jest o to czy nie taki jest główny cel?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogusław Kożyczkowski (i inni), posłużę się cytatem z filmu:

"Stoimy wszyscy na skraju rozpaczy. Jedyne, co możemy zrobić, to popatrzeć sobie w oczy, dotrzymać towarzystwa, zabawić się"

Nie marnujmy żadnej okazji do tego "dotrzymania sobie towarzystwa", a może i "zabawienia się".

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja ignoruj posty danego użytkownika , u mnie się sprawdza

Dodatkowo nie czytam wszystkiego , jak widzę jakieś dramy olewam temat , albo wyciągam pop corn i się śmieje z tego jak ludzie tracą cenny czas na pierdzielenie tego samego w kółko.

Bogusław musi zostać by informować o sytuacji w F1 , a tu niedługo na netflix film o Schumacherze ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje koledzy ... i koleżance, za dobre słowo.

Sprawa mojej rezygnacji z uczestnictwa tutaj, ma wcześniejsze podłoże.  Dziś nie chodzi dokładnie o TomekN (chociaż po jego "pożarze" na forum, zacząłem wątpić w sens przebywania tutaj) ani o Dzika (jego wpisów nie widzę dzięki opcji "ignoruj") ale widzę te "gorące" wpisy innych i zastanawiam się? , ile to, jedna osoba potrafi napsuć krwi innym, swoimi wpisami i dlaczego to nadal trwa? Piszemy/pisaliśmy, co zrobić z takimi osobami z szefową, ja obstawałem za usuwaniem, dla dobra tego Forum, ale szefowa nie podzielała mojego zdania, zostałem też zapewniony ze obrażanie innych nie będzie tolerowane i będzie już tu porządek, więc zostałem. A teraz mamy kolejne "gorące" wpisy i dużo negatywnych wibracji na forum, sprowokowane przez ..... taką tolerancje.

Dziś przeczytałem wpis naszej/waszej szefowej i widzę, że tu się już nic nie zmieni. Miedzy słowami można wyczytać ze Dzik i jemu podobni ze względu (czy na pewno) na tolerancje nie będą usuwani z forum, a nadzieja, że jakby przerwa w pisaniu, miała zmienić charakter danej osoby i do powtórnych "zamieszek" nie dojdzie ... mnie nie przekonuje.

Idle śladem WPszoniak i pozdrawiam Was serdecznie.

PS. tak sobie pomyślałem o team Williams w F1 tym z Robertem, a tym teraz, hmm.. a czemu takie skojarzenie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, JaZz napisał:

Ktoś za, ktoś przeciw?

Ja jestem przeciw. Moderatorem powinna być osoba bezstronna, niepowiązana bliżej z żadną opcją, której sprawy ma rozstrzygać. Nie dałeś się poznać, jako ktoś taki. Wiem, że od pewnego czasu jest trend do obsadzania w roli sędziów partyjnych nominatów, ale uważam, że nie musimy się w niego wpisywać. Nie jest godny naśladowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

9 minut temu, slaw0001 napisał:

Może niech każdy "właściciel" wątku będzie też jego moderatorem? To osoba najbardziej zainteresowana jego treścią i najszybciej będzie reagować. Od jego decyzji bedzie można się odwołać wyżej.

Ale czy teraz tontak wlasnie nie dziala za posrednictwem Redakcji?

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, JaZz napisał:

Nie będę ukrywać że z chęcią bym go zbanował

No i dlatego właśnie nie możesz być sędzią:)

22 minuty temu, JaZz napisał:

Wielu użytkowników niepotrzebnie dyskutuję (karmi) z kimś kto sam przyznał że te rozmowy nie prowadzą do niczego i robi to dla zabawy, tym samym notorycznie niszcząc wątki.

A kolegę Audiowita też byś zbanował? Trudno mi to sobie wyobrazić, a przecież  przyznał w którymś wątku, że pisze w moich tematach, bo lubi mnie wkurzać.

No nie nadajesz się. Przykro mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...