Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

przewody-robot.jpg.ced09bd87adc0f3e950a268d773eb90f.jpg

57 minut temu, Asia napisał:

Wielka szkoda.

Uszy do góry !!!!

O jednego sceptyka mniej !

Za chwilę zrobi sie tu na forum bardzo milutko bo zabraknie sceptyków i wreszcie nastanie audiofilska nirwana. Jeszcze troszkę :) 

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rega napisał:

Spokojnie - od czasu kiedy ,,mendy forumowe,,🤣 pilnują aby sceptyków nie zabrakło, to równowaga będzie zachowana.

👍

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

się dziwnie robi...

troszkę dystansu...

1 godzinę temu, misiek x napisał:

Fafniak i po co te uszczypliwości ? Nie możesz się powstrzymać ? 

Ciebie na pewno nie zabraknie, wszystkich tutaj przeżyjesz.

BARDZO DUŻO dystansu życzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HQ150 masz widocznie swoje powody i nie będę dociekał jakie , ale po po prostu szkoda. Cenię Twoje podejście do audio , a w szczególności ogromny wkład pracy związany ze sprzętem DIY . Mało jest obecnie osób którym tak naprawdę chce się zaryzykować i zrobić coś samemu lub postawić na jednostkową produkcję. Na tym forum jest to garstka z bezcenną wiedzą do przekazania, bo zdobytą w praktyce. Sam główkuję jak zmienić podejście nowych członków Forum wałkującym w kółko zapytania o te same kolumny , czy wzmacniacze popularnych akurat w TYM SEZONIE marek. Ale świat jest taki jaki jest , choć to nie znaczy , że trzeba go akceptować i nie powinno się go zmieniać. Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem po rozmowach z Olą i wytłumaczę swoje stanowisko.

Wczoraj jeden z forumowiczów w moim temacie uprzejmy był napisać, że ,,mam świadomość tego, że wszystko co tu napisałem to nieprawda''.

Czyli zarzucił mi po prostu kłamstwo. Świadome pisanie nieprawdy.

Zgłosiłem ten fakt moderacji i po dłuższym czasie odpisali , że zmienili jego wypowiedź ( UWAGA) ZA JEGO ZGODĄ, na treść, że nie wszystko co tam napisałem to prawda.

Sam forumowicz zapytany gdzie niby napisałem tą nieprawdę i jakie ma na to dowody oczywiście żadnych nie podał.

Moderacja nie była nawet uprzejma przy tej wymoderowanej jego wypowiedzi nawet wspomnieć, że była niestosowna i wymagała moderacji. No ale jak przecież uzyskiwali od niego zgodę na tą moderację jego słów, to sami wicie-rozumicie.

Zgoda forumowicza na wymoderowanie jego postu. Nie mogę to w dalszym ciągu uwierzyć.

 

I teraz pytanie brzmi: Waszym zdaniem powinienem się zgadzać na takie traktowanie czy nie?

Zdecydujcie. Zliczymy rano ilość tak i nie.

 

.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie nie boli. Na tym polega rozmowa,  żeby przedstawiać swoje racje. Boli mnie to co napisałem.

On może mieć inny punkt widzenia ale moim zdaniem nie ma prawa bezpodstawnie pisać, że to ja piszę to nieprawda i robię to świadomie.

Ale nie odpowiedziałeś na pytanie.

Mam tolerować takie zachowanie czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQ ale masz problemy życiowe... Dałeś się zrobić w wałąa na aliexpress gość dość łagodnie ci to powiedział, a twoja duma nie jest w stanie znieść że ktoś śmiał napisać, że bzdury wypisujesz odnośnie swojego pięknego kabla.... Wrzuć na luz ciesz się kable, a jak cię boli że w konia cię zrobili to zmień na jakiś markowy .... Drama jak na YouTube... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hq, na tym forum nie zmienia się treści postów przez osoby trzecie bez ich wiedzy. 

Do reszty Twoich zarzutów odniosę się później.

Gienias, tzn ze jeśli jestem w posiadaniu komponentów audio, które niby są drogie ( wedlug Ciebie) to nie wolno mu się odezwać? To jakoś się nazywa... wypadło mi z głowy...

Ciebie to szczypie, a może ktoś jest zainteresowany sprzętem trochę wyższej klasy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HQ150 jeśli chcesz trzymać się litery prawa, to naszą rozmowę obowiązuje tajemnica korespondencji, którą właśnie złamałeś. Do sądu Cię oczywiście nie podam.

Owszem, @audiowit napisał, że mówisz nieprawdę, ale z intencją, że się mylisz. Na Twoje zgłoszenie zareagował moderator przekształcając jego wypowiedź tak, aby aby ją złagodzić, o czym autor został poinformowany, a przeze mnie upomniany z powodu stylu swojej wypowiedzi. 

Jeśli chcesz usunąć swoje konto z forum, zrobię to, myślę, że moje tłumaczenia i próby wyjaśnienia Ci, że nikt absolutnie nie miał intencji Cię obrazić, nie mają już sensu.

@gienas i po co takie uszczypliwości? 

@Fafniak - chodzi o Twoją wypowiedź zamieszczoną kilka postów wyżej.


Było na forum miło, ale się powoli kończy. Rozmawiam, tłumaczę, po dziesiątki razy piszę od lat to samo, ale wielu z Was nie potrafi wytrzymać bez wbicia szpilki, bez złośliwości, bez ziania ogniem. Niektórzy są pancerni, inni wrażliwi. To Wy tworzycie forum i od Was zależy, jaka panuje atmosfera. Obrażacie się na siebie, wyzywacie, a jesteście tu po to, aby rozmawiać o swoim hobby. Gdybyście spotkali się osobiście, nic takiego by nie miało miejsca, ale jesteśmy w internecie. Tu trzeba dbać o każde słowo, bo słowo pisane, kiedy nie widać czyichś emocji, gestów, mimiki, może być odczytane przez każdego inaczej. Piszę o tym od lat - ale bezskutecznie.  

Jako admininisrator będę robić wszystko, żeby panowały tu porządek, tolerancja i szacunek. To jest kryterium, a nie to, czy ktoś słyszy kable czy nie, odwołując się do najważniejszego na tym forum sporu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, HQ150 napisał:

Zgłosiłem ten fakt moderacji i po dłuższym czasie odpisali , że zmienili jego wypowiedź ( UWAGA) ZA JEGO ZGODĄ, na treść, że nie wszystko co tam napisałem to prawda.

Nie Oni odpisali tylko Ja odpisałem. Próbowałem załagodzić kolejny spór o "słowo przeciwko slowu". 

Oczywiście, że zapytałem Użytkownika przed wyedytowaniem jego posta czy nie ma nic przeciwko żeby nie było kolejnych pretensji.

Mogłem ukryć całą tą część dyskusji o kablach ale przemyślałem i zostawiłem. Mimo wszystko są tam jakieś skrawki użytecznych informacji o kablach oryginalnych i ich podróbkach. 

Problem jest taki, że żaden z Was Panowie nie jest w stanie udowodnić swojego stanowiska. Wymyśliłem zatem, że to tylko gra słów, którą można naprawić.

Stąd "wszystko jest nieprawdą" stało się "nie wszystko jest prawdą". Nikt przecież nie miał złych intencji żeby kogokolwiek obrażać więc to wielki deszcz z małych chmur wg mojej oceny. To nie spór o Kopalnie w Turowie tylko o miedź OCC w jakimś kablu z portalu aukcyjnego. 

Teraz plebiscyt dotyczący zgadzania się na traktowanie? Niby czemu ma on posłużyć? Budowaniu koalicji jednych przeciwko drugim? Czy raczej takie zbieranie kamyczków żeby ostatecznie przyłożyć komuś, kto użył zbyt mocnego słowa zamykającego się w stwierdzeniu "wszystko jest nieprawdą". 

Proponuję zakończyć temat i plebiscyty. 

Zachęcam @HQ150do pozostania na forum ale gdyby decyzja była inna to proszę już bez ceregielenia się, plebiscytów czy innych sądopodobnych działań.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...