Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

19 minut temu, misiek x napisał:

Nie pouczaj mnie synku 🤣.

Sqter83 dokładnie 

Gość dostaje bana, wraca z innym nickiem , moderacja o tym wie i na  wszystko przymyka oko. Czyli można tu robić co się chce Super forum.

Czym więcej postów i odwiedzin tym większa kasa z reklam ...ups

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, misiek x napisał:

Karaluch jestem 6,5 roku - 1150 postów.

Ty 2 tygodnie i prawie 300 

Tak więc ......

Tak więc jeśli sugerujesz, że administracja przedkłada pazerność nad zasady, to powinieneś mieć na względzie, że osoby pazerne nie chcą stracić choćby złotówki.

No ale czy ty przed chwilą nie pisałeś, że przez "takich karaluchów jak ja" odchodzą wartościowi ludzie, co de facto oznaczałoby większe straty niż zyski? Sam się gubisz w tym, co piszesz.

W każdym razie, ja ze swojej strony kończę, bo robi się to już nieśmieszne, a żałosne, że można robić aż taki żar o głupoty. Administracja ma ogląd sytuacji, więc co zrobi, to zrobi. Drąż i jątrz sobie dalej.

Edytowano przez Karaluch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, misiek x napisał:

PaVson tu nie chodzi o ignorowanie kogoś,tylko podejście administracji do regulaminu  .  Można się logować drugi czy piętnasty raz po dostaniu bana czy nie można.

Czyli potwierdza sie moja obserwacja

Zasady są tylko wtedy przestrzegane gdy "nam" pasują 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PaVson napisał:

Nie rozumiem jednego dlaczego są zakladane podwojne konta.

Nie mam pojęcia, bo ja mam jedno aktywne konto i zawsze tak było. Moje stare zostało zbanowane kilka m-cy temu i nie da się z niego nic zrobić. Nie zostało też zbanowane za złamanie regulaminu, co zostało wtedy wprost powiedziane. Powodem były ciągłe kłótnie o kable i inne gadżety.

To tylko w gwoli ścisłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości ciąg dalszy:

Dnia 27.12.2021 o 20:33, Karaluch napisał:

(...) Przyznaję się: to ja, użytkownik @Dzik.

Proszę o zasłużoną karę w postaci usunięcia tego nieregulaminowego konta. (...)

Co nie zmienia faktu, że administrator może na swoim forum robić, co chce, bo żadna ustawa mu tego nie zabrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fafniak napisał:

już o tym wspominałem

Zgadza się, a potem sam zabrałeś głos w temacie, którego zamknięcia się domagałeś.

Można mi zarzucać - czasem zbędny - sarkazm, ale przynajmniej nie jestem hipokrytą, który swoje intencje próbuje przykryć troską o "dobro wspólne".

7 minut temu, misiek x napisał:

Teraz zgrywasz takiego uczciwego a może zamieścisz swoje wypowiedzi że nie wiesz o co chodzi i są to pomówienia

Ten post jest dość jawnie niepoważny, podobnie jak moje tłumaczenia. Nie oglądałeś "Allo Allo"? Rene podszył się pod własnego brata bliźniaka po zainscenizowaniu egzekucji.

Edytowano przez Karaluch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karaluch napisał:

Zgadza się, a potem sam zabrałeś głos w temacie, którego zamknięcia się domagałeś.

tak 

chciałem przekonać się czy ktokolwiek postara sie czegoś więcej dowiedzieć, poszukać

Ta śmietanka która na co dzień wyszukuje różne dziwności ma gdzieś bo im to nie pasuje

hipokryzja - przejrzyj sie w lustrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fafniak napisał:

tak 

chciałem przekonać się czy ktokolwiek postara sie czegoś więcej dowiedzieć, poszukać

Ta śmietanka która na co dzień wyszukuje różne dziwności ma gdzieś bo im to nie pasuje

hipokryzja - przejrzyj sie w lustrze

1. Wstawiłeś jakiś zguglowany link.

2. Link prowadził do treści, których - jak sam przyznałeś - nie przeczytałeś, ale domagałeś się, żeby inni to zrobili i potwierdzili prawdziwość zawartych tam informacji (nie wiem jak).

3. Na żadne kontrargumenty - demaskujące niedorzeczność twojego zachowania - nie odpisałeś, tylko powtarzałeś w kółko to samo pytanie sformułowane w inny sposób aż zapytałem, "czy dobrze się czujesz".

Może sam się lepiej przejrzyj w lustrze (albo chociaż w kałuży).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Karaluch napisał:

Link prowadził do treści, których - jak sam przyznałeś - nie przeczytałeś, ale domagałeś się, żeby inni to zrobili i potwierdzili prawdziwość zawartych tam informacji (nie wiem jak).

nie czytasz dokładnie

22 minuty temu, Fafniak napisał:

chciałem przekonać się czy ktokolwiek postara sie czegoś więcej dowiedzieć, poszukać

kolejny raz ty i kilka innych osób pokazało że nie interesuje ich dowiedzenie sie czegoś - po prostu

edytka:

chodziło mi o samo podejście "wasze"

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje słowa:

Może warto te informacje zweryfikować :  (nie wiem nie siedze w tym, ale chyba warto przeczytać?)

5 minut temu, Fafniak napisał:

kilka innych osób pokazało że nie interesuje ich dowiedzenie sie czegoś - po prostu

"Może", "nie siedzę w tym", "chyba" - tak, za to ciebie bardzo interesuje "dowiedzenie się czegoś". Po prostu.

No i nadal nie odpisałeś, jak ktoś ma te informacje potwierdzić czy zbadać ich kompletność, skoro nawet dziennikarze śledczy nie doszli do jasnych konkluzji, a historycy i watykaniści toczą spory. Rozumiem, że mam "dojść do prawdy" tak, jak robisz to ty, czyli za pomocą wyszukiwarki google?

No zajebiście zdemaskowałeś ignorancję i hipokryzję. Niestety swoją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fafniak napisał:

chodziło mi o samo podejście "wasze"

 

 

A to podejście jest oparte w głównej mierze na tym aby coś co może w jakikolwiek sposób zaburzyć "wizję" ciężko wypracowaną ;) , jest negowane, bo jest niewygodne. Po co się męczyć prawda? I jeszcze ten argument że jak "dziennikarze śledczy" nie dali rady to ja też... Chłopie - poszukać danych, pism itp to chyba nie jest sztuka dla takiego spryciaża jak ty? Tam były i tytuły i daty i linki do pism źródłowych

I jeszcze raz napiszę - chodziło mi o podejście i to zaprezentowałeś zarówno ty jak i inni 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadasz jak osoba zahipnotyzowana, a w twoich postach nie ma za grosz logiki.

Sam nie sprawdziłeś tych informacji, a domagasz się tego od innych. Dziwisz się, że ktoś podważa wiarygodność strony, której patronuje episkopat podejrzany o tuszowanie afer pedofilskich. Gdy ktokolwiek wchodzi z tobą w polemikę, ignorujesz wszystkie argumenty i powtarzasz jak mantrę swoje "mądrości".

Edytowano przez Karaluch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Karaluch napisał:

Gadasz jak osoba zahipnotyzowana, a w twoich postach nie ma za grosz logiki.

Sam nie sprawdziłeś tych informacji, a domagasz się tego od innych. Dziwisz się, że ktoś podważa wiarygodność strony, której patronuje episkopat podejrzany o tuszowanie afer pedofilskich. Gdy ktokolwiek wchodzi z tobą w polemikę, ignorujesz wszystkie argumenty i powtarzasz jak mantrę swoje "mądrości".

Ciężko co? Pokazałeś swoje podejście i wyszło słabo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Nie nakręcajcie się za bardzo. @Karaluch złamał regulamin i się przyznał. Ban jest nieunikniony. Zasady są opisane i trzeba je przestrzegać. Kwestią dyskusyjną jest jak nasze prawa egzekwować. Bezwzględnie? Uwzględniając okoliczności łagodzące? Zasługi dla forum? Czas bytności? Kaliber wykroczenia? Nigdy nie jest to sprawa zero jedynkowa. Nasz Kolega naruszył regulamin i poprosił o zlikwidowanie konta. Nie wiem czemu sprawa się wydłuża (nie ja likwiduję konta, nie ja rozpatruję takie prośby) ale możliwe, że jest to w jakiś sposób uzasadnione. Cierpliwości. 

Nie jest to jakiś wyjątek gdy poza zerami i jedynkami trzeba się poruszać. Nie dalej jak miesiąc temu @misiek x nawtykał moderatorowi, za co dostał bana. Powołując się na regulamin, urażoną dumę i autorytet, którego zbytnią pobłażliwością mogę nigdy nie zbudować mógłbym starać się przekonywać Administrację żeby nie ułaskawiała użytkownika już po kilku godzinach. Odpuściłem zaznaczając, że jak się powtórzy sytuacja nie będę pytał o zgodę tylko konto zablokuję. Nie ma zer i jedynek. Jest chęć z Naszej strony żeby forum normalnie funkcjonowało. Całkowita pobłażliwość jest zła ale i bezrefleksyjna interpretacja punktów regulaminów nie jest dobra. Staramy się każdą sprawę analizować indywidualnie uwzględniając okoliczności wszelakie. 

Napisałem kiedyś, że jest potrzebna pewna równowaga światopoglądowa na forum. Możecie mieć inny pogląd na sprawę tak jak i ja ale ostateczną decyzję i tak podejmuje Administracja. Ja uważam, że potrzebujemy tu Miśków i Karaluchów. Jak w Matrixie. Jak tych czy innych zabraknie to forum ucierpi w taki czy inny sposób, a na pewno będzie nudne, mniej liczne. Zbyt jednorodne nie będzie się rozwijało. Jak nie będzie kablosceptyków to awantury będą o to kto ma czystszą miedź w kablu lub o inną kwestię dyfuzyjno - absorpcyjną pomijającą aspekty czysto techniczne. Jak zabraknie audiofilów to forum stanie się bezduszną oazą dla technicznych guru i branży, która i tak jest w większości kabloentuzjastyczna więc dążenie do jednorodności w poglądach jest raczej mrzonką. 

Zauważcie, że treści serwowane przez każdą ze stron są w jakimś zakresie użyteczne. Mając jakieś doświadczenie można odnaleźć to co nas interesuje. Wystarczy zachować umiar w dokuczaniu sobie nawzajem i unikać personalnych wycieczek, a nikt nie będzie musiał odchodzić czy pokutować na banicji. Każdy może się tu czuć dobrze pod warunkiem zachowania umiarkowanego klimatu, bez zacietrzewienia i fanatyzmu w zwalczaniu cudzych poglądów. 

@Fafniak @Karaluch skończcie już tu debatę nie na temat. Sio do ********. 

Pozdrawiam. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o spokój,  bo rozpętała się zbędna dyskusja, która do niczego dobrego nie prowadzi. Nie ma sensu tak wchodzić w nowy rok.

1. Fantastycznej teorii, jakoby forum Audio zbijało kokosy dzięki tolerowaniu awanturniczych i nic nie wnoszących do dyskusji postów nie będę nawet komentować.

2. Dzik dostał bana nie za poglądy, ale za świadome, celowe, prowokacyjne zachowanie, które doprowadzało do częstych kłótni. Był jednostką dewastującą atmosferę na forum i to mimo niejednego upomnienia. Założył po kilku miesiącach nowe konto, co JEST złamaniem regulaminu.

3. Owszem, wiem, że Karaluch to Dzik i zamierzałam, ze względu zarówno jego (pokojową) i kolegów (wynikającą z ww.) postawę, dać mu szansę (zdarzało się to mi już w historii forum) na ponowne dołączenie do społeczności pod pewnymi warunkami. Najważniejszym jest absolutna zmiana postawy.  

4. Konto @Karaluch zostanie zablokowane na trzy tygodnie (do 24.01, godz. 12:00). Proponuję, aby ten czas Kolega przeznaczył na przemyślenia, czy na forum chce być, czy jednak - wszak ostatnio prosił o usunięcia konta - nie. A jeśli tak, to czy będzie w stanie kontynuować drogę obraną, wspomnianą przez Tomka, "wersalską" ścieżką.

5. Na koniec przypominam, że niejednemu forumowiczowi niejedno się upiekło. Proszę więc o uważne dobieranie słów, bo sprowokować łatwo, a i dać się sprowokować również. 

Pozdrawiam,
Ola

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w ramach przypomnień, bo do niektórych to nie docierało: 

Posiadanie więcej niż 1 konto jest sprzeczne z Regulaminem Forum-i niezgodne z netetykietą!

A głupie tłumaczenie "że nie wiedziałem" albo "nie łamię Regulaminu bo mam tylko 1 konto (na poprzednim jest ban" jest po prostu głupie.

Więc jak ktoś ma dwa konta to niech się mocno zastanowi nad tym co robi... i przestanie korzystać z obu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...