Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

2 minuty temu, MMarek napisał:

Każdy tzw. audiofil prezentuje jakiś poziom upośledzenia, oczywiście nie wyłączając mnie :)

Podwójny Marcin miał raczej na myśli osoby pokroju Dzika czy TomkaN.

Mam nadzieję, że forum będzie zawsze różnorodne, a nie, że wszyscy będą się ze sobą zgadzać.

Edytowano przez Adi777
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Adi777 napisał:

Mam nadzieję, że forum będzie zawsze różnorodne, a nie, że wszyscy będą się ze sobą zgadzać.

A zauważyłeś że te 2 nicki są wszędzie i wszędzie na chama narzucają swój punkt widzenia. 

Nie punkt widzenia tylko sianie zamętu, nie zdziwiłbym się ze to 1 i ta sama osoba. Styl podobny

Edytowano przez marcinmarcin
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marcinmarcin napisał:

A zauważyłeś że te 2 nicki są wszędzie i wszędzie na chama narzucają swój punkt widzenia. 

Ostatnio przeczytałem to samo o Krafcie, dlaczego został pominięty?? Na pewno jest zawiedziony!
 

17 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Nie punkt widzenia tylko sianie zamętu, nie zdziwiłbym się ze to 1 i ta sama osoba. Styl podobny

Zawsze uważałem Dzika za błyskotliwego, więc w sumie to dla mnie komplement - dziękuję!

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, misiek x napisał:

Jeżeli można samemu założyć tutaj konto, dlaczego nie można  go usunąć ?

 Wpłać do banku 1 mln. zł ,a potem spróbuj go z tegoż banku wyciągnąć :) To dwie różne historie , z kontem jest pewnie tak samo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@J4Z Nie wiem czy pytał. Widzę chęć usunięcia konta to wołam. Ja nic nie poradzę w temacie, że rzadko kto tu zagląda. Zresztą po co usuwać. Wystarczy się nie logować. Może się kiedyś odmieni i nie będzie prowokowania, multi i ubliżania. Wystarczy, że buńczuczni użytkownicy przestaną zachowywać się jak przedszkolaki w piaskownicy. 

@misiek x Ola jak się zaloguje to zobaczy, że ją wywołałem. Sam również możesz napisać. Tamten miesiąc może był zawalony robotą. 

Poza tym czym lub kim Ty się przejmujesz. Amirem? Litości. 

 

  • Lubię to 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naturalne, że są i będą użytkownicy o odmiennym zdaniu i dyskusja będzie trwała. Nie ma czym się przejmować wg mnie. Jeżeli Cię to uwiera to po prostu nie angażuj się. Szkoda zdrowia i nerwów. 

Niestety za odmienne poglądy nie możemy karać mimo, że forum bliżej audiofilskiemu jest niż technicznemu. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczne nie będzie bo może 3 osoby cokolwiek o tym wiedzą konkretnego, a z 6 miało w ręku lutownice ;) tu też w większości teoretycy i to wiedzę mają zapożyczoną z innych for.

Audiofilskie też nie jest bo ludzie się boją już zamieszczać jakiejkolwiek opisy tego co słyszą, bo zaraz się z nich kpi, albo jest 0 reakcji na ich posty, opinie. 

Tak to jest jak się nie ma jasno określonego kierunku również w prowadzeniu forum a najważniejszą rzeczą są posty i kliknięcia pod przykrywką ogólnej tolerancji :). 

Ale o tym już było nie raz nie dwa, mają być wyniki i tyle ;).

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MariuszZ napisał:

Niestety za odmienne poglądy nie możemy karać mimo, że forum bliżej audiofilskiemu jest niż technicznemu. 

"Nie podobają mi się twoje poglądy na wygrzewanie. Odpocznij sobie miesiąc od forum."

Takie masz ciągoty Mariusz?:)

1 godzinę temu, Wing0 napisał:

Tak to jest jak się nie ma jasno określonego kierunku również w prowadzeniu forum a najważniejszą rzeczą są posty i kliknięcia pod przykrywką ogólnej tolerancji :). 

Znam pewne forum audio z "jasno określonym kierunkiem", gdzie wycięto w pień wszystkie osoby mające zdanie odmienne od prowadzących. A piszących? Prawie wcale. Chociaż żadnych kpin nie muszą się przecież obawiać. Przewrotność losu. Przychodzą sobie popisać u nas. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, J4Z napisał:

Pewnie to że tamte forum jest 8 w Google a te 1 nie ma żadnego związku? 😏

Zarejestrowani tam chyba nie wyszukują forów w Google, gdy chcą coś napisać;) 

4 minuty temu, J4Z napisał:

Ludzie chcą igrzysk!  

No to chcą, czy nie chcą? Sprzeczne coś te komunikaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, J4Z napisał:

😄😄

Mnie to za bardzo nie bawi, tak szczerze mówiąc.

O co chodzi z Amirem? "kałmanawardze", łał, imponujące.

"Czym się przejmujesz? Amirem?" Co to za tekst w ogóle? Zwyzywał Miśka, czy jaki uj? Ale kabaret 🤣

A, już wiem. Psuje hobby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adi777 napisał:

A, już wiem. Psuje hobby...

Zgadza się, wkracza z boskością i wiedzeniem lepiej tam gdzie jest coś czego nie ogarnia do końca. 

Wszystkim mądrym powtarzam, zmierzcie sobie smak i zapach. 

To jak i odbiór muzyki jest niemierzalny...

Najlepszy przykład dace - parametry a raczej ich różnice poniżej słyszalności A różnice są. 

Tylko ćwoki z sekty nie przyznają ze być może mierzą nie to co trzeba tylko będą z uporem maniaka wcisjac że różnic nie ma. 

Bo przecie madrzejsi

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marcinmarcin napisał:

Zgadza się, wkracza z boskością i wiedzeniem lepiej tam gdzie jest coś czego nie ogarnia do końca. 

I to tak niektórych boli? Serio?

8 minut temu, marcinmarcin napisał:

Tylko ćwoki z sekty

😆 Dobre.

Chyba co poniektórzy powinni wrzucić na luz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kraft napisał:

"Nie podobają mi się twoje poglądy na wygrzewanie. Odpocznij sobie miesiąc od forum."

Takie masz ciągoty Mariusz?:)

Znam pewne forum audio z "jasno określonym kierunkiem", gdzie wycięto w pień wszystkie osoby mające zdanie odmienne od prowadzących. A piszących? Prawie wcale. Chociaż żadnych kpin nie muszą się przecież obawiać. Przewrotność losu. Przychodzą sobie popisać u nas. 

Ważne że tu ruch jest i klepanie w 40 wątkach o tym samym, przerzucanie się łajnem bez krempacji że ktoś komuś bana da, ale patrząc i na AS to już taka mentalność na forach audio. Kto ma lepszy sprzęt, a jak go nie stać na lepszy to udowadnianie że przepłacił 😂

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, misiek x napisał:

Jakimś amirem sie nie przejmuję , ale juz wytrzymać sie nie da, jak w kazdym temacie założonym przez kogoś kto słyszy (kable,wzmacniacze itp.) lub tylko pyta, zaraz pojawiaja się dobrodzieje, którzy na siłe próbują wpierać wszystkim że nie moga tego słyszeć co słyszą. Czy ja biegam po wszystkich tematach i  próbuję wszystkich uświadamiać że kable czy wzmacniacze słychać ? 

To prawda najprawdziwsza.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kraft napisał:

Takie masz ciągoty Mariusz?:)

Nie mam żadnych ciągot. Prawdę pisząc bliżej mi do technicznych kwestii audio niż audiofilskiej wrażliwości. Mimo to nie mam najmniejszego problemu z akceptacją wrażeń słuchowych opisywanych w problematycznych tematach przez użytkowników forum. Próbuję szukać odpowiedzi na trudne pytania i chyba nikogo tym nie krzywdzę.

Problemy pojawiają się gdy wkraczają do rozmów ortodoksyjni przedstawiciele "kablosceptyków" lub "kabloentuzjastów" i zamiast normalnie rozmawiać rozwalają wątki uporczywymi próbami nawracania na właściwe tory. 

Problem zniknie jak dotrze do tych najbardziej gorliwych dyskutantów, że jedynym sposobem na trwały pokój będzie wzajemna tolerancja i szacunek do cudzych przekonań i akceptacja sposobu na doskonalenie własnego systemu audio od zakupów, przez kompletowanie kabli, akcesoriów po czytanie tabel z parametrami technicznymi czy słuchanie disko polo. 

Nie bez wpływu na złe relacje są odnośniki personalne lub około personalne powodujące niepotrzebne spięcia i długo utrzymujący się później wojenny nastrój. 

Proponuję żeby każdy uderzył się w pierś, przemyślał własne postępowanie i zaczął zmiany na lepsze od siebie.

Mniej złośliwości, kpiarstwa, szydery, personalnych odnośników, krucjat, rozwalania wątków, offtopow i nie będziemy musieli ciągle kłótni wyciszać, uspokajać czy ostatecznie banować bo kogoś poniosło i za dużo napisał. 

Wątek na wszelki wypadek blokuję do czasu jak @Redakcja AUDIO zajrzy i może odblokuje, a na pewno podejmie decyzję co dalej. Jest sugestia żeby usuwanie kont było sprawą bardziej dyskretną bez roztrząsania niuansów decyzji i okazjonalnych przy tym awantur. 

Życzę spokojnego wieczoru i serdecznie pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...