Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

11 godzin temu, Karaluch napisał:

Pełna zgodna, jednak wg mnie nie na tym polega problem, tylko na tym, że niektórych drażni samo wyrażanie obrazoburczych poglądów - nie ważne gdzie i jak często.

Ale to chyba oczywiste bez względu na temat, prawda? Chcesz się bawić w Sokratesa - pogódź się z konsekwencjami. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek x Myślę, że administratorka jest zajęta i po prostu jej to umknęło albo wyleciało z głowy - to po pierwsze. Po drugie, chociaż samo konto jest nieregulaminowe, to nie złamałem z niego regulaminu i nie było to od początku jawne, że jestem zbanowanym użytkownikiem.

Krótko mówiąc, możesz spać spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, że Karaluch to Dzik, zastanawiałam się nad ostateczną decyzją, jako że Święta i Nowy Rok, jak w tej kwestii postąpić. Przyznaję.

Zauważyliśmy, że powrót kolegi nie wzbudził negatywnych emocji i że może Dzik / Karaluch wziął sobie do serca uwagi pozostałych, którzy niespecjalnie mają ochotę, aby poddawać ich szkole odmiennego postrzegania rzeczywistości z natręctwem godnym afrykańskiej killer bee. 

Uważam(y), że każdy, no prawie każdy, zasługuje na to, aby dać mu szansę, i tę szansę chcieliśmy dać Dzikowi.

PS. Moralizować specjalnie nie będę, niemniej - osobiście - nie wiem (to taki wtręt przy okazji), jaki sens ma, po wielomiesięcznych dyskusjach i kłótniach, wrzucanie uszczypliwej grafiki wycelowanej w dużą część tych, z którymi się teoretycznie przyszło pogadać o wspólnym hobby.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Redakcja AUDIO napisał:

jaki sens ma, po wielomiesięcznych dyskusjach i kłótniach, wrzucanie uszczypliwej grafiki wycelowanej w dużą część tych, z którymi się teoretycznie przyszło pogadać o wspólnym hobby.

Jeśli mowa o tym, to IMO ta grafika prezentuje stereotypy i zapewne większość osób na tym forum (ze mną włącznie) plasuje się gdzieś pomiędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karaluch dziwne ? Wkurzałeś mnie jako Dzik , jako Karaluch niemalże "Wersal " . Zastanawiam się , czy coś ze mną jest nie tak , czy przeszedłeś jakąś metamorfozę ? :) Osobiście jest mi wszystko jedno pod jakim nickiem będziesz pisał. To nie nazwa ma znaczenie tylko treść. Jestem za tym by ban był " w zawiasach " :) 

A serio to byłoby to wywieranie presji na Twoje poglądy do których tak jak każdy forumowicz masz prawo , jestem za tym byś pozostał. 

Ale jeszcze raz przeczytam , że kable nie grają ....... :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, audiowit napisał:

Jestem za innym rozwiązaniem.

Ban na miesiąc za złamanie regulaminu. 

Później może sobie wracać pod jakim chce nickiem.

 

Ban za założenie nowego konta, a potem mogę sobie już zakładać konta dowolnie? Kusząca propozycja, ale myślę, że najlepsza będzie opcja wprowadzająca możliwie najmniej konfuzji, a w każdym razie mniej niż twoja. :)

Edytowano przez Karaluch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karaluchy to niesamowite i zadziwiające stworzenia, które tworzą złożone struktury społeczne. Przy niewielkiej ilości informacji i interakcji, wiedząc tylko czy jest obok partner czy nie, potrafią podejmować skomplikowane decyzje” – powiedział Planas.

Naukowiec wyjaśnił, że karaluchy, w przeciwieństwie do mrówek czy termitów, które funkcjonują w hierarchii społecznej, podejmują indywidualne decyzje, nie mające wpływu na życie pozostałych owadów. Można powiedzieć, że karaluch jest panem swego losu, bo sam podejmuje decyzje, jak postąpić w danej sytuacji.

Źródło

W każdym razie, sugeruję zmienić nazwę tematu na "The Bold and the Beautiful".

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, misiek x napisał:

Karaluch ( Dzik ) poprosił o usunięcie konta juz chyba 2 razy, czy ktos to w ogóle czyta ?  Czy redakcja za wszelka cenę chce miec wiecej użytkowników ?  

Chwila moment, to było zanim dostałem kontrpropozycje! Mój dziadek mawia "spiesz się powoli".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać audiofilska tego forum jest trochę jak rodzina. Dość duża zresztą. A w rodzinie… wiadomo. Rzeczy się dzieją i nie każdy kocha wujka Karalucha bo coś tam… i zresztą nie ma obowiązku.

Ja nie mam nic wobec jego tu obecności. Uśmiecham się często pod nosem gdy czytam jego posty choć nie zawsze się zgadzam. A jest co czytać. Karaluch bowiem produkuje dziennie posty o objętości pracy licencjackiej… Słowem, Karaluch dostarcza mi przedniej rozrywki i z pobudek czysto samolubnych nie chciałbym go stracić. 

Pamiętajmy też, że nikt nie jest niczym w stanie nas obrazić jeżeli sami nie zdecydujemy o tym, że się poczujemy obrażeni. Zatem stwierdzenie, że ktoś nas obraził jest błędne. Bo to jedynie nasza decyzja. Jest to nic innego jak tylko zrzucanie odpowiedzialności za nasze nieradzenie sobie z własnymi emocjami lub po prostu niedojrzałość.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, misiek x napisał:

Karaluch to nie chodzi juz o ciebie ,tylko o postępowanie moderacji i przymykanie oka na rózne rzeczy.

Ależ oczywiście, że chodzi o mnie, a nie o żadne szlachetne zasady czy wyższe dobro. Jak tylko się pojawiłem (po długiej przerwie) wpadłeś w jakąś komiczną furię i ofukałeś bogu ducha winnego MariuszZa, aż ci wkleił bana do dzienniczka. Jeden teoretyk, co pewnie ma śmieszny system i słucha się we wszystkim guru Amira wzbudza w tobie aż taki niepokój?

Nikt przeze mnie nie odszedł, za to przez tak niedojrzałą niechęć i zachowania rodem z audiofilskiej Ferajny owszem, odeszli użytkownicy albo ograniczyli swoją aktywność do minimum. Powtarzam: wyluzuj.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spójrzcie na kolegę pod innym kątem, skoro spędza tyle czasu na produkowanie postow znaczy że nie ma zbyt dużo ciekawszych zajęć a te forum to część jego życia. Skoro wrócił pod innym nikiem znaczy że nie mógł się odnaleźć gdzie indziej.

Jednak zasady to zasady, nie znam całego dorobku kolegi, ale jak nie umiał się powstrzymać to czasowy ban na IP jak najbardziej się należy i powrót po przeprosinach na okres próbny :)

Edytowano przez Sqter83
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...