Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum

Gość

Recommended Posts

9 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

jak nawijał DGE: "sypie łeb popiołem"- ja tak co wieczór w akcie pokory ;)

No to jest jakiś trop.

Ale to robisz przed kąpielom czy po? A może zamiast?

Może jakąś samokrytykę by skrobnąć ?

Edytowano przez HQ150

11 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Dziękuje koledzy ... i koleżance, za dobre słowo.

Sprawa mojej rezygnacji z uczestnictwa tutaj, ma wcześniejsze podłoże.  Dziś nie chodzi dokładnie o TomekN (chociaż po jego "pożarze" na forum, zacząłem wątpić w sens przebywania tutaj) ani o Dzika (jego wpisów nie widzę dzięki opcji "ignoruj") ale widzę te "gorące" wpisy innych i zastanawiam się? , ile to, jedna osoba potrafi napsuć krwi innym, swoimi wpisami i dlaczego to nadal trwa? Piszemy/pisaliśmy, co zrobić z takimi osobami z szefową, ja obstawałem za usuwaniem, dla dobra tego Forum, ale szefowa nie podzielała mojego zdania, zostałem też zapewniony ze obrażanie innych nie będzie tolerowane i będzie już tu porządek, więc zostałem. A teraz mamy kolejne "gorące" wpisy i dużo negatywnych wibracji na forum, sprowokowane przez ..... taką tolerancje.

Dziś przeczytałem wpis naszej/waszej szefowej i widzę, że tu się już nic nie zmieni. Miedzy słowami można wyczytać ze Dzik i jemu podobni ze względu (czy na pewno) na tolerancje nie będą usuwani z forum, a nadzieja, że jakby przerwa w pisaniu, miała zmienić charakter danej osoby i do powtórnych "zamieszek" nie dojdzie ... mnie nie przekonuje.

@Bogusław Kożyczkowski
Jak to "już nic się nie zmieni"? Przecież poszły już bany i paru użySZKODNIKÓW dostało wolne!

Pozdrawiam
PS. Williams w F1 odzyskał formę po tym, gdy usunięto szkodnika - u nas na Forum też dobra forma powraca 😀

2 godziny temu, Karol64208 napisał:

Moder powinie być z poza forum i znać się  narzeczy o których piszemy i dyskutujemy.

Moderator musi przede wszystkim sprzątać i nie zepsuć forum.

Musi znać forum, układ jego działów i tematów. Żeby wiedział co, gdzie przenieść, co zamknąć itp. Musi ogarniać podstawowe narzędzia moderatorskie.

Dobry wieczór. Zauważyłem, że nastrój na forum jak na obiedzie u babci. Normalnie... dmuchawce latawce wiatr... i nie wiem co jeszcze... może spotkania oazowe młodzieży...            Niesłychane, nigdy tego nie widziałem 😆

Nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać bo jest lekki bałagan a ja późno wróciłem z pracy i padam na pysk. Krótko więc napiszę, parę słów tylko. Jest kilka (pewnie nawet więcej niż kilka) osób na forum, które lubię i trochę szkoda byłoby trzasnąć drzwiami ot tak.

Poza tym, od paru lat jestem mocno podjarany na pewne kolumny których nigdy nie miałem odwagi kupić (zawsze obawiałem się, że to wielkie niezgrabne szafy i rozwalą mi dom). Ostatnio padło (gdzieś w wątku Asi chyba) kilka zdań na temat tych paczek i znów mnie ciągnie żeby je kurna wreszcie może mieć (?)  Ciągle jednak mam zbyt małą wiedzę na temat tych kolumn i niestety, bez forum sobie nie poradzę. Będę więc miał kilka pytań, na pewno do Pana Romka @Rega i może innych znających obiekt mojego pożądania. 

Jak już Was wykorzystam jak cwaniaczek i będę wiedział wszystko co mnie interesuje, wtedy sobie pójdę.  Ale, że wszystkiego nie wie nikt, tak, że ten...

A teraz robię sobie wolne od forum na kilka dni, może tygodni, zobaczymy jak będzie.

Dobranoc. 

• 2 weeks later...
33 minuty temu, Fafniak napisał:

przewody-robot.jpg.ced09bd87adc0f3e950a268d773eb90f.jpg

Uszy do góry !!!!

O jednego sceptyka mniej !

Za chwilę zrobi sie tu na forum bardzo milutko bo zabraknie sceptyków i wreszcie nastanie audiofilska nirwana. Jeszcze troszkę :) 

Fafniak i po co te uszczypliwości ? Nie możesz się powstrzymać ? 

Ciebie na pewno nie zabraknie, wszystkich tutaj przeżyjesz.

1 godzinę temu, Rega napisał:

Spokojnie - od czasu kiedy ,,mendy forumowe,,🤣 pilnują aby sceptyków nie zabrakło, to równowaga będzie zachowana.

👍

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

się dziwnie robi...

troszkę dystansu...

1 godzinę temu, misiek x napisał:

Fafniak i po co te uszczypliwości ? Nie możesz się powstrzymać ? 

Ciebie na pewno nie zabraknie, wszystkich tutaj przeżyjesz.

BARDZO DUŻO dystansu życzę :)