Skocz do zawartości

Proac tablette anniversary do Magnat MR780


audiovirus

Recommended Posts

Dobrze byłoby posłuchać takie połączenie przed decyzją zakupu. Ja jednak bardziej stawiałbym do Magnat na kolumny typu ATC SCM7, spójrz na poekspozycyjne w stanie fabrycznym i super cenie System Audio Legend 5, może Gato FM-8.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabletki nie będą za duże do 12-14m. Też przez chwilę miałem jubileuszową edycję proac. Pomieszczenie mam podobnych gabarytów. Musisz tylko wiedzieć, że bas będzie, tylko, że słabo fakturowany. To normalne w małych monitorach.

No i razem z Magnatem będziesz miał ciepły dźwięk.

Magnat może być za słaby dla scm7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję bez odsłuchu. Nowe kolumny tracą szybko na wartości a ja lubie zmiany , więc nie widzę w tym sensu.

Z nowych zapewne pierwszymi typami jakie bym podłączył, były by triangle comete ez i elac 243,4

3 minuty temu, audiowit napisał:

Tabletki nie będą za duże do 12-14m. Też przez chwilę miałem jubileuszową edycję proac. Pomieszczenie mam podobnych gabarytów. Musisz tylko wiedzieć, że bas będzie, tylko, że słabo fakturowany. To normalne w małych monitorach.

No i razem z Magnatem będziesz miał ciepły dźwięk.

Magnat może być za słaby dla scm7.

Obecnie lece na pożyczonych b&w cm1, jest całkiem nieźle, kolumny na wysokości 1.5m zagrały lepiej niż na standach, usłyszałem więcej góry tak jak jak lubie, jednak odnoszę nieraz wrażenie że średnica jest jak by troszkę nie wyraźna , ciężka ciut przytłumiona. Bass nie jest dla mnie priorytetem , wolę postawić na średnice i górę. Lubie przestrzenne , jasne i rozdzielcze granie.

Niestety małe pomieszczenia są cięższe do dobrego nagłośnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audiowit napisał:

Tabletki nie będą za duże do 12-14m. Też przez chwilę miałem jubileuszową edycję proac. Pomieszczenie mam podobnych gabarytów. Musisz tylko wiedzieć, że bas będzie, tylko, że słabo fakturowany. To normalne w małych monitorach.

No i razem z Magnatem będziesz miał ciepły dźwięk.

Magnat może być za słaby dla scm7.

Obecnie lece na pożyczonych b&w cm1, jest całkiem nieźle, kolumny na wysokości 1.5m zagrały lepiej niż na standach, usłyszałem więcej góry tak jak jak lubie, jednak odnoszę nieraz wrażenie że średnica jest jak by troszkę nie wyraźna , ciężka ciut przytłumiona. Bass nie jest dla mnie priorytetem , wolę postawić na średnice i górę. Lubie przestrzenne , jasne i rozdzielcze granie.

Niestety małe pomieszczenia są cięższe do dobrego nagłośnienia.

Możecie polecić ew. jakąś alternatywę co zagra jasno z tym pacjentem, mowa tylko o używkach z dawnego hi-endu. Budżet mogę trochę zwiększyć   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Q21 napisał:

Dobrze byłoby posłuchać takie połączenie przed decyzją zakupu. Ja jednak bardziej stawiałbym do Magnat na kolumny typu ATC SCM7, spójrz na poekspozycyjne w stanie fabrycznym i super cenie System Audio Legend 5, może Gato FM-8.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Trochę zaintrygowały mnie te Audio Legend 5 po jakiej grają stronie jasnej czy ciemnej :D.

Lubię gdy góra jest detaliczna i wyeksponowana, nie schowana jak w klipsach r-26f czy b&w cm1 

Zaznaczę też iż słucham muzyki z różnych gatunków, więc bardziej uniwersalnych.

Do was z Warszawy mam też kawałek drogi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...