Skocz do zawartości

Wzmacniacz + głośniki 2.0 (pod TV i słuchanie muzyki)


KiWiD

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A tak w ogóle jaki masz budżet bo piszesz o kolumnach Wharfedale Diamond 220 za 560zł potem Heco za 3500 zł. Musisz się określić bo Wharfedale na pewno nie zagrają tak dobrze jak te Heco nie ten pułap cenowy. 

A teraz piszesz o Kef Q350/LS50 🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RLC napisał:

A tak w ogóle jaki masz budżet bo piszesz o kolumnach Wharfedale Diamond 220 za 560zł potem Heco za 3500 zł. Musisz się określić bo Wharfedale na pewno nie zagrają tak dobrze jak te Heco nie ten pułap cenowy. 

A teraz piszesz o Kef Q350/LS50 🤔

Chcę dobre głośniki, za możliwie najtaniej. Wzmacniacz już wiem jaki. Tak więc coś pod ten wzmacniacz chcę dobrać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RLC napisał:

Ale 560zł a 3500 zł to jest bardzo duża różnica za kolumny.

Kolumny Taga 607f kosztują 1500zl.

Te KEFy q350 kosztują 2000zl:

https://nautilus2.pl/index.php?route=product/product&product_id=7453&utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Więc różnica cenowa to 500zl.

Zdecydowałem się na wzmacniacz Loxjie a30, jeśli uda mi się go kupić (narazie wyprzedany). I myślę, że cały szkopul aby coś do tego dobrać, aby grało dobrze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @KiWiD, a może zamiast strzelać w ciemno i oglądać testy na YouTube, warto by było podjechać na jakiś odsłuch? Nie wiem czy wybrałeś już wzmacniacz, ale z tego co zrozumiałem ma to być cyfrowe urządzenie typu smsl Q5 pro. Często polecanymi do niego kolumnami są kef q350. W sklepie Nautilus 2 są dostępne w tej chwili za 1930 zł. Może warto pójść tą drogą zamiast prowadzić te niewiele wnoszące dywagacje.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RLC napisał:

A wzmacniacz tak jak pisałeś Loxjie?

Ja chciałbym Loxjie, jakby mi się go udało dorwać na Aliexpress. Ale mobydick poleca mi ten q5pro. Ja natomiast spotkałem się z opinią że ten Loxjie to taki smsl sa300 (więc w teori powinien być lepszy/mieć lepsze podzespoły) tylko z większą ilością wejść przez co jest bardziej uniwersalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RLC napisał:

LS 50 są naprawdę warte uwagi.

Pytanie tylko czy ten smsl im podoła. Słyszałem kiedyś, że te kolumny (podobnie jak moje dynaudio 🤪) potrzebują solidnego wzmacniacza. A czy ktoś próbował podpiąć do tego wzmacniacza wydokoskuteczne Klipsch? Może to jest dobra droga. Kolego @MobyDickmyslisz@MobyDickmyślisz, że miałoby to szanse zagrać? 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Pytanie tylko czy ten smsl im podoła. Słyszałem kiedyś, że te kolumny (podobnie jak moje dynaudio 🤪) potrzebują solidnego wzmacniacza. 

Zagrać zagra jednak obawiam się że mocy może zabraknąć no ale spróbować warto, ktoś to musi w końcu sprawdzić 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...