Skocz do zawartości

zestaw do 2.000


Grzech78

Recommended Posts

Soundbar byłby najgorszym rozwiązaniem. W zakładanym budżecie możesz zwrócić uwagę na Topping MX3 + Pylon Audio Pearl 25 lub Polk Audio T50. Polk Audio zapewnią muzykalniejsze brzmienie z mocniejszym dołem. Pylon to zdecydowanie większa przestrzeń oraz więcej detali.  Topping pomimo niewielkich rozmiarów brzmi na prawdę potężnie i pod względem funkcjonalności ciężko jest zaproponować coś lepszego. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzech78 napisał:

Witam. Jaki wzmacniacz zintegrowany z bluetooth oraz głośniki do pokoju 20 m2 radzicie? Budżet 2.500 zł.

Witaj,

W niewiele (dosłownie) wyższym budżecie znajdziesz Yamahę RN 303 + Indiana Line Nota 260X. To nasz najciekawszy, budżetowy zestaw który prezentujemy klientom, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem audio. Zapraszamy Cię na prezentację bądź wypożyczenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Grzech78 napisał:

Witam. Jaki wzmacniacz zintegrowany z bluetooth oraz głośniki do pokoju 20 m2 radzicie? Budżet 2.500 zł.

Jak na moje drewniane ucho, to w połączeniu z B6.2 Y303d nie zagra lepiej niż Y670d skoro nie potrafi tego nawet Y602 (uwzględniając oczywiste różnice w mocy). 

W zależności gdzie i jak będą stać kolumny oraz na ile różnorodnej muzyki słuchasz rozważ także wersję B5.2. Nie chodzi wcale o to, że są ciut tańsze :)

Bardziej praktyczne wydaje mi się też wifi niż bluetooth (M41).

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...