Skocz do zawartości

Yamaha rx a1080 YPAO


Edgar Ursion

Recommended Posts

Witam szanowne grono forumowiczów. Zwracam się z prośbą/zapytaniem czy któryś ze szczęśliwych posiadaczy (bądź branża) amplitunera yamahy rx a 1080 jak w temacie nie mógłby na kilka dni użyczyć mikrofonu kalibracyjnego do tegoż urządzenia (chodzi o ten wielkopunktowy). Na razie badam teren...jeszcze mi nie potrzebny ale wkrótce może być. liczę na życzliwość forumowiczów i czekam na jakiś odzew. pozdrawiam.

w grę wchodzi jakieś zabezpieczenie finansowe/kaucja jakby co

Edytowano przez Edgar Ursion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odzew, wiem że to trochę rosyjska ruletka, na razie dumam czy warto sprawdzić tą opcję ( z zabezpieczeniem własnej d... a właściwie kasy oczywiście), sprzęt niby z dowodem zakupu w Polsce a nawet jeszcze na gwarancji. jeśli będzie możliwość zwrotu to można przetestować. Da znać Kolega czy się "znajdzie" ten mikrofon. A pytanie z drugiej mańki: czy da się na tym RX a 1080 zrobić kalibrację mikrofonem kalibracyjnym z niższych modeli tym basic bo takowy posiadam  z serii 481 np. Ale w razie czego multipoint pewnie dużo lepszy i by się choć na chwilę mocno przydał ( w poprzednich ampli i tak korygowałem kalibrację ręcznie, odległości itp).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...