Skocz do zawartości

Danon 2106 a Harman Kardon


gregs77

Recommended Posts

Proszę was o pomoc. Chce wymienić Denona 2106 na Harmana 6500, 7000, 7500 lub cos z tej wysokiej półki. Co sądzicie o takiej zamianie? Zakupiłem nowe EPOSy 303 na 4ohm i nie chcą z Denonem grać. Co poradzicie o takiej zamianie? Da to coś, czy szukaćinnych głośników. Słucham każdego rodzaju muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie do końca wiadomo czy ci nie leży brzmienie kolumn .Czy Denon z tymi kolumnami daje niezbyt ciekawe brzmienie.Nie ma innego wyjścia jak zabrać kolumny do sklepu gdzie będziesz mógł odsłuchać swoje kolumny z innymi wzmacniaczami .Potem radziłbym wypożyczyć do domu wzmacniacz ,który według ciebie, najlepiej zagra.Pamiętaj według ciebie a nie sprzedawcy .On "obiektywnie" icon_mrgreen.gif poradzi ci wzmacniacz za który weźmie najwyższą marżę.Sam bym tak zrobił icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Głośniki grają bardzo czysto i dźwięk jest bardzo czytelny i przejrzysty, ale brakuje mi troche mocy. Zastanawiam się, czy wymiana denona 2106 na coś mocniej prądowego np Harmana da efekt. Napisano mi kiedyś, że 303ki to świetne głosniki, ale nie wiadomo jak zagrają z budżetowym sprzętem. Hmm, to jaki sprzęt nie budżetowy zagra dobrze. Chcę kupić coś używanego, ale z wyższej półki. Cze jesteś w stanie polecić coś nie nowego. Wiadomo, że używany sprzęt jest ciężko odsłuchać. Szukam coś z HK AVR 4500, 5500, i wyżej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Proszę was o pomoc. Chce wymienić Denona 2106 na Harmana 6500, 7000, 7500 lub cos z tej wysokiej półki. Co sądzicie o takiej zamianie? Zakupiłem nowe EPOSy 303 na 4ohm i nie chcą z Denonem grać. Co poradzicie o takiej zamianie? Da to coś, czy szukaćinnych głośników. Słucham każdego rodzaju muzyki.


Poradźcie mi jakie amplitunery zagraja dobrze z głosnikami 4Ohm EPOS 303. Czy to, że ampli pisze 8 Ohm daje taka duża niekorzystna różnicę?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...