Skocz do zawartości

amplituner stereo


pawel.osa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

10 minut temu, maxredaktor napisał:

Za takie pieniądze masz trochę różnych kombinacji, niemniej jednak trudno ocenić co się Tobie akurat spodoba. Kilka miesięcy temu sam kompletowałem sprzęt. I kilka pewniaków, po odsłuchach, odpuściłem.

Zdecydowałem się na wzmacniacz Cyrus One HD, Node 2i oraz kolumny Audio Physic Classic 8.

Dzięki. Tyle że ani takich wzmacniaczy, ani takich kolumn nie maw ofercie top hifi.

Mam wrażenie,że w związku z moim wymaganiem radia internetowego pula jest bardzo wąska

Dzięki za tę mapę, zerknę na strony innych sklepów z trójmiasta.

Edytowano przez Jarosław Stawryło
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jarosław Stawryło napisał:

Dzięki. Tyle że ani takich wzmacniaczy, ani takich kolumn nie maw ofercie top hifi.

Mam wrażenie,że w związku z moim wymaganiem radia internetowego pula jest bardzo wąska

 

Jeśli masz możliwość zamrożenia gotówki, to zawsze możesz sprzęt wypożyczyć na odsłuchy. Pomoże Ci w tym @S4Home czy @Q21 A może i inni.

Moim zdaniem warto zwrócić też uwagę na Marantza 7000n, Audiolaba 6000 Play czy Crusa One Cast. Choć mnie urzekła aplikacja w Node2i (obecna też w Nadach). Radio Nowy Świat i 357 pięknie odbierają :)

Przejrzyj też tutejsze ogłoszenia sprzedaży, może wpadnie Ci coś w oko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, maxredaktor napisał:

eśli masz możliwość zamrożenia gotówki, to zawsze możesz sprzęt wypożyczyć na odsłuchy. Pomoże Ci w tym @S4Home czy @Q21 A może i inni.

Mam, ale jeżeli zestaw nie będzie mi odpowiadać, to co dalej? Odesłać i wziąć inny? A jeśli i ten drugi to nie będzie ten wymarzony sprzęt? Tego się obawiam. To zajmie wieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz że nie.

Po pierwsze w salonie Top HiFi masz ograniczony wybór. Musisz liznać innego dzwieku

Po drugie to co słuchasz tam u nich w salonie może inaczej brzmieć u ciebie.

Nie jesteś pierwszy który ma wymagania i takie budżet któremu pomagamy zdalnie.

Sprzet wysyłamy i słuchasz Oceniając sprzęt My dajemy kolejną propozycje. Po Twoich wnioskach. I jak to się mówi do 3 razu sztuka.

Kolejna sprawa to co przyspiesza wybór to możesz wziąć i 3 pary na testy na raz. Wtedy już któreś moga zostac albo kolejne podejście i jest po wszystkim.

Ale co kto woli.

Carina fajne kolumny więc te posłuchaj.

W razie czego zapraszam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2021 o 09:37, Jarosław Stawryło napisał:

Co takiego powinienem liznąć?🤔

Chodzi o to abyś posłuchał innych sprzętów tzn. ( kolumn, wzmacniaczy ) niż te które oferuje sieć Top Hi-Fi i wtedy masz większy wybór. Daj znać które połączenie najbardziej przypadło Ci do gustu oraz umów się na odsłuch w jakimś niezależnym salonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj  już zestaw. Nad m10 i Elac carina 247.4.

Gdybym miał bliżej do niezaleznych dystrybutorów  na pewno bym skorzystał.Tym bardziej,że bardzo interesowały mnie ich oferty.

Do q 21 nawet dzwoniłem 3 razy,ale bez skutku Wczoraj  bylem załamany zakupem,ale dziś jest juz dobrze. 

Mam swoje spostrzeżenia, którymi chetnie sie podzielę, ale teraz piję drinka z moją żoną i słuchamy muzyki.😁

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale nowy sprzęt i się wyświetlacz zepsuł. Trochę boję się,że jakość wykonania tego nada  serii nibymasters jest słaba.

Mają mi wymienić sprzęt  na nowy. Ale zaufanie ogólnie do tego modelu jest już słabe.

Czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat  awaryjności nadów m10.

 Trochę z innej beczki.

Pisałem wcześniej o tym,że na początku byłem załamany zakupem.

Chciałem iść z postępem kupiłem wzmacniacz nowoczesny , a jednak jestem bardziej konserwatywny niż myślałem. Sterowanie z tableta całym systemem, brak pilota, zawieszanie się sprzętu przez słabe wi-fi, nie wzbudziło mojego entuzjazmu pierwszego dnia.

Może to jak pierwszy samochód z automatyczną skrzynią biegów ,do którego trzeba się przyzwyczaić , by potem nie wyobrażać sobie innego .Jeżeli tak jest to jeszcze długa droga przede mną.

 

Drugiego dnia było już lepiej.Skupiłem się na samych wartościach muzycznych,dźwięk mnie zadawalał,słuchałm na okrągło muzyki, nawet tej, o którą bym siebie nie podejrzewał,miska już się mi jarzyła .

Trzeciego dnia włączam raniutko sprzęt,tak cichutko , bo to szósta rano, tylko radyjko, by mi brzęczało, a tu co widzę? Szary ekran wyświetlacza........🥴😭.

Co robić..........co robić???

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj go z tytułu rękojmi nie gwarancji i zażądaj zwrotu pieniędzy - nie wymiany.

Co do awaryjności niestety nie ma takich informacji w Polsce bo Top HiFi blokuje ten model i sprzedaje go tylko u siebie. Może właśnie z tego powodu?

Nie wiem. Ale kolumny zostaw, osobiście uwielbiam dźwięk ELACa. Teraz nadszedł czas aby wyjść poza. I na przykład za kaucja wypożyczyć od nas inny wzmacniacz.

A ja już lata temu pisałem i nadal jestem takiego zdania że właśnie to jest jeden z powodów dla którego czyste wzmacniacze nie zniknął z rynku a im więcej jest urządzeń typu All in ONE tym gorzej. Dobrze że nie ma jeszcze CD.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, S4Home napisał:

Nie wiem. Ale kolumny zostaw, osobiście uwielbiam dźwięk ELACa

Sęk w tym ,że kupiłem zestaw, ceny poszczególnych elementów są inne. Gdybym zostawił same kolumny straciłbym na tym finansowo.

Gdybym zwrócił wszystko,wtedy miałbym wolną rękę. Chyba że źle rozumuję. 

A propos Elaków to mam jeszcze takie przemyślenie,może że względu na awarię m10, że powinienem wziąć elacki 407 i tańszy wzmacniacz.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzedawca usunie wadę albo dostarczy nowy egzemplarz, to nie ma obowiązku zwrotu pieniędzy. Jestem ciekaw jak często ten problem występuje, bo Top Hi-Fi sprzedało na pewno setki sztuk, a Internet nie drży w posadach.

Jeśli będziesz szukał innego sprzętu, to naprawdę warto zapoznać się z ofertę innych dystrybutorów. Możesz trafić za coś, co Cię usatysfakcjonuje za mniejsze pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Runior napisał:

Top Hi-Fi sprzedało na pewno setki sztuk

W magazynie centralnym nie ma już tego modelu, sklep będzie ściągał wzmacniacz zesklepu w innym mieście. 

Przyczyny mogą być różne. Nowy model, który wchodzi,;brak płynności w dostawach ;ale też  może być to ,że nie chcą zamawiać już m 10, bo są awaryjne.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...