Skocz do zawartości

amplituner stereo


pawel.osa

Recommended Posts

Wczoraj odebrałem nowego Nada M10. W salonie powiedzieli mi ,że to sprawa oprogramowania.Mam nadzieję,że już nie będę w tym temacie pisać.

Ciekawostka.Dostałem nowe urządzenie i pudełko, ale rozpakowane akcesoria  z wcześniejszego urządzenia mi pozostawiono. nie  żeby mi to przeszkadzało,ale kiedy wgrają na nowo soft to tamten sprzęt pójdzie jako nowy do klienta(może się mylę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
25 minut temu, TomekN napisał:

Ciesz się tym fajnym sprzętem i muzyką

To jest temat bardzo ciekawy. Muzaka ,którą słuchałem co najmniej 20 lat mnie się nie podoba za bardzo na tym sprzęcie. Na stare lata szukam nowego. córka by powiedziała ..Mamo debil! Poszukam  odpowiedniego tematu i popiszę o tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękowac za pomoc w wyborze amplitunera do Polk Audia RTIA7

kandydatów było dwóch, Denon dra 800 i Yamaha 803

wybrałem Yamahe i jestem bardzo z niej zadowolony jeśli chodzi o jakość dźwięku (Denona nie udało mi się posłuchac a yamaha od razu zrobiła dobre wrażenie)

Ale mam do Was prośbę o pomoc gdyż:

1. Słuchając na amplitunerze po wifi muzyki z Tidal (wersja premium) w pewnym memencie utwór się zatrzymuje, w aplikacji musiccast muszę nacisnąć play i gra ten utwór od początku i za jakiś czas ten sam lub kolejny utwór się zatrzyma.

Przy słuchaniu muzyki po wifi ze Spotify (wersja darmowa) muzyka gra przez cały dzień nic się nie dzieje.

Jaka może być tego przyczyna?

(Spotify mogę uruchomić zarówno z aplikacji musicast oraz aplikacji Spotify, natomiast Tidal tylko z musicast, w aplikacji Tidal nie potrafie/nie da się zmienić źródla dzwieku na Yamahe)

Edytowano przez pawel.osa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pawel.osa napisał:

Ale mam do Was prośbę o pomoc gdyż:

1. Słuchając na amplitunerze po wifi muzyki z Tidal (wersja premium) w pewnym memencie utwór się zatrzymuje, w aplikacji musiccast muszę nacisnąć play i gra ten utwór od początku i za jakiś czas ten sam lub kolejny utwór się zatrzyma.

 

Też tak miałem z Tidalem, z tym że u mnie Tidal (wersja Hi-Fi) zatrzymywał się po każdym utworze. A Spotify działał bezproblemowo.

Problem zniknął po ostatniej aktualizacji Musiccast (tak ze dwa, trzy tygodnie temu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

Zapewniłeś mu przewiew? Co oznacza dla Ciebie za wysoka? NAdy zawsze się grzały bardzo mocno.

Oczywiście przewiewu mu nie brakuje. Stoi sam na szafce i ma ogrom przestrzeni. Temperatura wysoka na dotyk urządzenia, które jest ciepłe jak piekarnik z podwójną szyba ...nie poparzysz się ,ale czujesz więcej niż przyjemne ciepło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pawel.osa napisał:

A może być że wina routera gdy ze spotify działa wszystko idealnie, bez zatrzymywania?

Może. Tidal ma inną przepustowość.

16 godzin temu, maxredaktor napisał:

Też tak miałem z Tidalem, z tym że u mnie Tidal (wersja Hi-Fi) zatrzymywał się po każdym utworze. A Spotify działał bezproblemowo.

Problem zniknął po ostatniej aktualizacji Musiccast (tak ze dwa, trzy tygodnie temu).

Warto spróbować to. Ale to jest ciekawe. Bo ja i w domu i salonie nigdy tak nie miałem a MusicCast jest ze mna dość długo już.

16 godzin temu, Jarosław Stawryło napisał:

Oczywiście przewiewu mu nie brakuje. Stoi sam na szafce i ma ogrom przestrzeni. Temperatura wysoka na dotyk urządzenia, które jest ciepłe jak piekarnik z podwójną szyba ...nie poparzysz się ,ale czujesz więcej niż przyjemne ciepło

Spokałem się kidyś z takim czyms w Cambridge. Był uszkodzony. Musiał byś sprawdzić i porównać z innym egzemplarzem. Jeśli oba tak mają to tak ma być. Jesli jedne wyraźnie mniej by się grzał to znaczy że coś jest jest uszkodzone na etapie produkcji.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2021 o 15:02, maxredaktor napisał:

Też tak miałem z Tidalem, z tym że u mnie Tidal (wersja Hi-Fi) zatrzymywał się po każdym utworze. A Spotify działał bezproblemowo.

Problem zniknął po ostatniej aktualizacji Musiccast (tak ze dwa, trzy tygodnie temu).

u mnie jest najnowasza aktualizacja i mimo to zatrzymuje utwór w wybranym momencie, czasem co pare utworów, czasam każdy, dziwne to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...