Skocz do zawartości

Kino domowe 4000-4500 zł


RafalxD

Recommended Posts

Witam,
bardzo proszę o wsparcie w doborze kina domowego 5.1.  Od jakiegoś czasu śledzę forum, i z tego co wyczytałem za zestaw: kolumny + sub + amplituner trzeba dać minimum 4000 zł.  Pokój ma około 20m2, mam wypuszczone kable 2x2,5 na tylne kolumny oraz subwoofer. Kino domowe używane będzie głównie do filmów z Netflixa, HBOGO i innych platform streamingowych oraz do muzyki ze spotify. Telewizor model Samsung UE55NU8002. Byłoby fajnie jeśli we Wrocławiu lub okolicach(kawałek dalej też mogę podjechać) będzie możliwość odsłuchu, jeśli nie to będę musiał zdać się na wasze opinie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję. Jeśli o czymś zapomniałem, proszę pytać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Kontaktowałem się ze sklepem, podobno jest problem z dostępnością sprzętu aktualnie, jeśli chodzi o quadrale oraz yamaha 4A. Sprzedawca polecał mi też głośniki Taga 607, jednak są nieco droższe. Pytanie też mam co do amplitunera, czy jakiś tańszy model wiązałby się z gorszą jakością dźwięku? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ene napisał:

Witam,

 mam właśnie pytanie do specjalistów, jak długo może potrwać brak budżetowych amplitunerów (1800-2300zł) w magazynach? Ciężko coś znaleźć...

Trwa to od września? Nie pamiętam już dokładnie. Jakoś wtedy się zaczeło.

Myślę że do czerwca to spokojnie. Zobaczymy dalej.

Mówię o amplituner w ogole.

Pytanie czy coś za 1800 w ogóle będzie.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Udało mi się kupić Denon avr 1600h, do tego zakupię sub 302a. Mam jeszcze dylemat apropo kolumn. Udało mi się odsłuchać taga harmony 606 oraz 607 ale tylko muzyki w stereo. Myślę jeszcze nad Polk audio t531. Chyba, że jest jeszcze coś wartego uwagi w kwocie 2000 zł za kolumny 5.0?  Ogólnie ciężko wszystkie polecane zestawy odsłuchać, tak więc nie wiem czy nie będę musiał kupić w ciemno. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...