Skocz do zawartości

mały sprzęt sieciowy zamiast marantz sr4500


luk wuk

Recommended Posts

Dzień Dobry,

Chcę kupić mały wzmacniacz / amplituner z bluetooth i wifi pod kolumny qAcoustic 3020i i (od święta) Tannoy Revolution DC6 T SE.

Aktualnie powyższe kolumny grają z Marantzem SR4500, ciepło, miękko. Takiego dźwięku chcę, ale nie mam miejsca na pełnowymiarowy sprzęt.
Słucham wszystkiego poza Zenkiem M (i jemu podobnymi) ze źródeł dźwięku o "unormowanej" jakości.

Do tej pory przetestowałem:

Yamaha WXA-50, fatalne połączenie, niskie tony dudnią, średnica narzuca się strasznie.
Denon DRA 100, lepiej niż Yamaha, niskie tony miękkie, ale jest ich zbyt mało, za to góry jest zbyt dużo i "wręcz syczy". 
Onkyo R-N855, najlepiej, dźwięk bardzo zbliżony do zestawy z SR4500, byłby OK, ale jego oprogramowanie niedomaga. Lagi na bluetooth, łączy się z telefonem wieki.

Więcej testować w ciemno mi się nie chce. Zabawa z kurierami i zwroty są irytujące. No i nie jest to fair w stosunku do sprzedawców.

Mój najnowszy typ to Marantz mcr-612, ale... boję się zamawiać.

Panowie i Panie. Pomocy. Co kupić?
Budżet do 3500PLN.
 

Edytowano przez luk wuk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
jeśli chciałbyś postawić na mniejszy gabaryt to koniecznie zwróciłbym uwagę na Cyrus One ( wąski i dłuższy) oraz Vincent SV200. Cyrus One to połączenie dynamiki oraz muzykalności. Pomimo tego, że jest to klasa D to nie brzmi on cyfrowo. Bas jest szybki oraz dobrze kontrolowany. Vincent zapewni lepszą przestrzeń, przybliży nieco średnicę oraz doda nieco basu od siebie. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie odsłuchu lub wypożyczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi!

Problemem z moim aktualnym Marantzem jest jego głębokość.
Idealnie byłoby znaleźć coś płytszego, do 28 cm. Pozostałe wymiary nie mają już takiego dużego znaczenia.

W nowym sprzęcie dobrze byłoby mieć  komunikację bluetooth i (ewentualnie) wejście USB.

Podrzucicie Panowie jakiś trop?

Edytowano przez luk wuk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...