Skocz do zawartości

Tannoy seria Revolution w kinie domowym


Jasiek88

Recommended Posts

Zalezy o której serii mówisz ale moim zdaniem R3 , DC6T i XT6F super sprawdzają się w kinie.

 

to prawda że te Brytyjczyki grają lepiej z brytyjskimi amplitunerami. Ale jesli poświecisz chwile czasu to na Japończyku  też osiągniesz szał.

Miałem osobiście DC6T SE oraz starsze R3 ki w systemie kinowym. Wówczas grały chyba na Onkyo. Jeśli dobrze pamiętam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jak niżej:

Shield tv/Chromecast 3 -> Denon x3500h ->
                                                                        2x Neutrik NA2M D2B TX -> Crown XLS 2500 stereo -> 2x Tannoy 6F XT
                                                                        1x Neutrik NA2M D2B TX -> Crown XLS 1500 bridge -> Tannoy XT C
                                                                        2x Kef E301
                                                                        2x JBL Control 1 (atmos)
                                                                        Dali e12f

Moim zdaniem są naprawdę ok do kina, choć wolałbym mieć z przodu kolejne 6F XT zamiast tego XT C (testowałem taki setup), wymaga to jednak transparentnego ekranu etc.

Za to nie napinałbym się na podłogówki na SR, tylko w muzyce dawało to fajny efekt. Choć jeśli miałbym bardzo dużo wolnego miejsca, to niby można;) U mnie stały tuż obok kanapy
 

 

 

Edytowano przez Tenfilip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...