Skocz do zawartości
Michoo

Wzmacniacz stereo do 500 zł

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Kupię używany wzmacniacz stereo. Wariant budżetowy, bo i kolumny które posiadam nie powalają (Sony SS-F4000P), a dla tego pomieszczenia nie mam specjalnych wymagań. Co chciałbym sprecyzować; 

- powierzchnia do nagłośnienia ~50m2,
- wejście optyczne, ponieważ będę się łączył głównie przez PC z Creative SB X-Fi (tylko muzyka) + TV (filmy),
- preferowana muzyka rock/metal/wczesna elektroniczna,

- fajnie, gdyby była możliwość podłączenia dwóch zestawów kolumn.

cena: do 500 zł.

Edytowano przez Michoo

1 godzinę temu, Michoo napisał:

Kupię używany wzmacniacz stereo.

To chyba nie ten dział pisz w stereo.

20 godzin temu, RLC napisał:

To chyba nie ten dział pisz w stereo.

Giełda chyba jest działem ogólnym? Nie widzę w dziale stereo osobnej giełdy.

Chodziło mi o to żebyś napisał w dziale stereo że szukasz wzmacniacza do swoich kolumn (Sony SS-F4000P) 

Sprecyzowałeś czego oczekujesz.

22 godziny temu, Michoo napisał:

-powierzchnia do nagłośnienia ~50m2,
- wejście optyczne, ponieważ będę się łączył głównie przez PC z Creative SB X-Fi (tylko muzyka) + TV (filmy),
- preferowana muzyka rock/metal/wczesna elektroniczna,

- fajnie, gdyby była możliwość podłączenia dwóch zestawów kolumn.

cena: do 500 zł.

Raczej na pewno ktoś coś by doradził 😉

4 minuty temu, RLC napisał:

Chodziło mi o to żebyś napisał w dziale stereo że szukasz wzmacniacza do swoich kolumn (Sony SS-F4000P) 

Sprecyzowałeś czego oczekujesz.

Raczej na pewno ktoś coś by doradził 😉

Jasne, rozumiem :)

Mimo wszystko niech zostanie to ogłoszenie, ponieważ pytanie o sprzęt zamieściłem kilka miesięcy temu, ale nie doczekało się odpowiedzi. 

Z uwagi na to, że sprecyzowałem swoje wymagania może trafi się ktoś, kto będzie miał na zbyciu sprzęt spełanijący kryteria i poprzez to ogłoszenie się dogadamy :)

Generalnie z twoim budżetem rewelacji nie kupisz na Allegro jest tego pełno ważne by był sprawny i tyle.

Napisano (edytowany)
13 minut temu, RLC napisał:

Generalnie z twoim budżetem rewelacji nie kupisz na Allegro jest tego pełno ważne by był sprawny i tyle.

Zdaję sobie z tego sprawę. Nie chcę jednak wykraczać poza ten budżet, bo wzmacniacz nie jest moim priorytetem jeśli chodzi o zakupy, kolumny też nie najwyższa półka, a że są praktycznie jak nowe i tylko stoją i się kurzą... to niech raz na jakiś czas chociaż zagrają :)

Na Allegro czy innej platformie sprzedażowej jest tego sporo - to prawda, wręcz aż za dużo. Sporo jakiś komisowych czy handlarzy, co do których nie wiem jak z ich rzetelnością co do sprzedawanych różnorakich sprzętów. Może to naiwne, ale skoro to forum audio, chyba większa szansa trafić na kogoś, kto "umie trochę bardziej" w te sprzęty, ma do sprzedania z prywatnych rąk i nie trafię na elektrośmieć, czego wykluczyć nie można w tym pułapie cenowym.

*nie wiem, czy nie robi się z tego wątku za duży OT ;)

Edytowano przez Michoo