Skocz do zawartości

Golf II głośniki


Recommended Posts

Powiedzcie mi jakiego rozmiaru głośniki wchodzą do Golfa II z przodu na deskę rozdzielczą na podszybiu i z tyłu na półce w bagażniku, bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji icon_sad.gif ?
Chcę kupić jakiś niedrogi, ale grający sprzęt. Możecie mi coś przy okazji polecić? Ma to być na prawdę nie drogi sprzęt ale żeby grał (w Media M. miałem kupić razem z montażem w cenie 70zł za parę, więc odnieście się do tej kwoty). No i co powiecie na temat radyjka Sony CDX GT20 i jaką antenę (do 20 zł) opłaca się kupić do tego zestawu, bo już 2 mi buchnęli i popłynąłem 100zł, więc teraz już chcę kupić tańszą - żeby nie "kusiła", a żeby była OK, może jakiś model Sunkera?

Będę bardzo wdzięczny za konkretne odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Golfa II, w podszybie, jeśli już tam koniecznie chcesz kupić wchodzą 87 mm, raczej muzyki na tym w dobrej jakości nie posłuchasz, ale rozumiem że nie masz też wielkich wymagań, do radia np. takie starczą

Dużego wyboru nie ma a i w takim przedziale cenowym większość zagra podobnie, spróbuj może http://allegro.pl/item558542967_glosniki_2..._2_wroclaw.html może coś z alpine Ci się trafi w takiej cenie

ewentualnie to http://allegro.pl/item549456845_nowe_glosn..._mm_lanzar.html

Skoro w MM masz możliwość kupna, to i zapewne masz możliwość posłuchania, i może szerszy wybór, niech uszy zdecydują, i nie płać im za montaż, w golfie II to banał zdjąć maskownice odkręcić 4 śrubki i wymienić głosnik.


Ale przestrzegam Cie, też na swoich początkach z audio samochodowym wiele lat temu kupowałem własnie do wspomnianego Golfa II takie głośniki, łącznie 2 zestawy, obydwa się spaliły i "pierdziały". Naprawde ostrożnie trzeba na nich słuchać muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź.

Problem juz wyjaśnił się wczoraj, byłem w profesjonalnym sklepie z CAR AUDIO i głośniki wylądują z tyłu na półce na podszybiu 6x9" z nowymi całkiem kablami, anteną w innym miejscu niż seryjnie, radyjkiem i jeśli zajdzie koniecznośc - wymianą tych 87mm na nowe, ale jeśli są ok, to nie. A na przyszłość poszukam innych boków drzwi do tego wozu i zamontuje głośniki w boczkach a z tych na podszybiu na desce rozdz. zrezygnuje chyba całkowicie. Teraz jedynie mam problem ze znalezieniem tych boczków z otworami na glośniki, jak to bylo w innych niz moja wersji golfa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...