Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne BT + Jack do 600 zł


Recommended Posts

Hej!

Szukam słuchawek nausznych w budżecie to maks 600 zł. Specyficznym wymaganiem jest to, aby obsługiwały one BT i jednocześnie miały możliwość skorzystania z kabelka jack. Słuchawki będą używane do pracy przy komputerze oraz głównie w domu.

 

Do tej pory używam Creative Aurvana Live i są one całkiem spoko, jednakże ten kabelek przy pracy potrafi przeszkodzić.

 

Słuchawki oprócz komputera będą napędzane DAC (xduoo X3 II) oraz telefonem poprzez BT.

 

W temacie muzyki, to słucham różnych gatunków. Trochę rapu, trochę rocka, sporo reagge. Często też słucham koncertowych płyt.

 

Na razie jestem bardzo zainteresowany Sennheiser HD 450 BT. Spełniają one wszystkie wymagania i dodatkowo oferują Anc co przy pracy może się przydać.

 

Czy w podanym budżecie możecie zaproponować coś innego ? Czy podane Senki będą dobrym wyborem?

Może ktoś was posiada ten model i może się wypowiedzieć w jego temacie?

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ciekawym produktem, zapewniającym dobry dźwięk w raz możliwością podłączenia przewodu oraz z możliwością korzystania z ANC, jest znany wśród użytkowników

Audio Technica ANC700 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/audio-technica-ath-anc700bt-czarny.html

Zapraszamy Cię do naszych salonów w celu przeprowadzenia testów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...