Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, szukam opinii na temat wyboru radioodtwarzacza  2DIN planuję zamontować Pioneer AVH-Z5200DAB czy miał ktoś z nim do czynienia.

Jestem po wymianie głośników przód na Dego PO 650 MW, dołożeniu suba helix K10W wytłumieniu przednich drzwi, i podpięciu tego do monobloka D one i helixa mfour dsp.

Miało napędzane być z fabrycznego clariona ale ten się skończył i muszę włożyć coś w budżecie do 2 tys.

Zależy mi na czytniku cd oraz możliwości zrzucenia na ekran radia funkcji ze smartfona głownie googlemaps i spotify.

Pytanie czy jest sens płacić za ten model ok 2 tys zł ceny innych z podobnymi funkcjami są od 1 tys pln, jak np. CLARION VX404E , BLAUPUNKT SANTA CRUZ 370, Kenwood DNX-317BTS  czy tańsze nieco modele sony. A może coś z alpine do 2 tys można zakupić z obsługą smartfona w zakresie obrazu z aplikacją?

Jestem ciekaw np. czy jeśli włączę googlemaps na pionierze do którego się przymierzam, to czy będę mógł nadal równocześnie słuchać muzyki ze spotifyy lub czytnika dvd.....

 

poradźcie coś...

 

IMG_20210130_154341294.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...