Skocz do zawartości

harman kardon avr 255 + samsung n650


PawWe

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję trochę pomocy a widzę że wy się znacie :) 

Posiadam 2 urządzenia:

  • AVR harman kardon avr 255 (+ głośniki itd)
  • Sound Bar Samsung n650 (Do TV)

oba działają niezależnie od siebie czyli jak włączę muzykę z sound bar/ tv to moge dalej słuchać radia.

Chciał bym te 2 sprzęty połączyć w taki sposób by móc opcjonalnie słuchać niezależnie na jednym z nich albo razem.

Czy możecie pomóc od czego zacząć i jak to najlepiej zrobić? Jest możliwość podłączenia tu i tu optyczny, hdmi i jack. 

 

Dzięki z góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, PawWe napisał:

AVR harman kardon avr 255 (+ głośniki itd)

 

18 godzin temu, PawWe napisał:

Chciał bym te 2 sprzęty połączyć w taki sposób by móc opcjonalnie słuchać niezależnie na jednym z nich albo razem.

Czy te głośniki są aż tak słabe że chcesz do nich podłączać ........ belkę?

Jesteś drugą osoba z całej mojej kilkunastoletniej przygody z Audio która chce podłączyć belkę do amplitunera.

Zasadnicze pytanie jest.

Po co masz dwa systemy? Dlaczego?

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Tak wyszło.. TV z beleczką jest inaczej ustawione niż głośniki z Harmana. Muszę mieć możliwość rozpięcia tego inaczej nie da się oglądać  filmów w sensie jak dzwięk by leciał przez AVR. Słuchając muzyki jest ok. Co więcej głośniki pod AVR mam spoko i grają ładnie ale nie miałem w AVR bluetootha (do tv/ spotify).

Przedewszystkim zależy mi na tym by móc z bara puścić muzykę i dołaczyć głosniki z avr. Jesteś w stanie pomóc? Próbowałem przez HDMi ale był lag 0.2s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...