Skocz do zawartości

Yamaha z wejściem main in (direct in)?


Marcinzpokoju208

Recommended Posts

2 godziny temu, Marcinzpokoju208 napisał:

Szukałem ale w nowych modelach Yamaha nie opisuje już gniazd "MAIN IN/PRE OUT"... 

 

1 godzinę temu, Marcinzpokoju208 napisał:

Myślałem o czymś używanym do 1.500 zł a nie klocku z górnej półki ;)

Pisałeś,że w nowych modelach Yamaha nie opisuje gniazd.....więc podałem Ci info o nowym wzmacniaczu z takim wejściem i opisem ...myślałem,że o to Ci chodziło :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pomysł "tło do stereo"? Nie ma czegoś takiego. Wzmaki czy amplitunery stereo mogą mieć wyjścia na druga parę kolumn, ale to jest żeby kolumny postawić w innym pomieszczeniu. Chyba że chodzi Ci o kwadrofonię, ale to było lata temu. 

Oj było, było....W Radmorach :)

Chociaż znajomy, któremy sprzedałem jakiś czas temu R-N602 gra w quadro i dzisiaj :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JaZz napisał:

Co to za pomysł "tło do stereo"? Nie ma czegoś takiego. Wzmaki czy amplitunery stereo mogą mieć wyjścia na druga parę kolumn, ale to jest żeby kolumny postawić w innym pomieszczeniu. Chyba że chodzi Ci o kwadrofonię, ale to było lata temu. 

Mam trzy pary głośników sufitowych Apart Audio CM608D (po jednej parze w łazienkach oraz jedna w kuchni). Chciałem, aby w salonie leciało stereo i w kuchni z sufitu też leciało to samo. By lepiej było stać przy garach... Yamaha N803D ma wyjście na drugą parę kolumn i myślałem, że podłącze do niego równolegle tych 6 sztuk głośników sufitowych, ale to chyba nie jest dobry pomysł, co?

10 minut temu, Kubad napisał:

Kupić oddzielny klocek który je zasli i mieć 2 urządzenia. 

Tylko jak połączyć te dwa klocki, aby z głośników leciało to samo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...